پنجشنبه 27 مرداد 1401.
امروز :

امتیازات کلاس های مکالمه انگلیسی آکادمی عبادی

 

انتخاب بهترین کلاس خصوصی مکالمه انگلیسی انتخاب آسانی نیست. در این مقاله به طور خلاصه امتیازات کلاس های مکالمه انگلیسی آکادمی عبادی را خواهید دانست، تا تصمیم بگیرید که آیا آکادمی عبادی برای شما بهترین انتخاب است؟

 

1.     یادگیری تئوریک گرامر بی فایده است، یاد بگیریم که چطور صحیح صحبت کنیم .

شما گرامر ها را می دانید ولی باز هنگام صحبت کردن به سرعتی که لازم است به ذهن شما نمی رسند و اگر هم برسند مطمئن نیستید که کدام گرامر بهترین انتخاب است. سیستم آموزش انگلیسی در مدارس عمومی ایران به ما ثابت کرد که یادگیری گرامر محض کمک زیادی به مکالمه نمی کند، در غیر این صورت سالها تدریس انگلیسی در مدارس راهنمایی و دبیرستان برای تسلط بر مکالمه کافی بود. از طرف دیگر هیچ کدام از ما برای یادگیری زبان شیرین فارسی از گرامر شروع نکردیم، با این حال می دانیم که دستورزبان به ما کمک می کند که راحت تر جملات را  بفهمیم، مخصوصاً در خواندن متون سنگین ادبیات. همینطور زیبا تر و صحیح تر صحبت کنیم. برای موفقیت در مکالمه لازم است که شما در هنگام صحبت کردن کاربرد واقعی گرامر هارا حس کنید.

 

2.     مهم نیست که چند لغت می دانیم، مهم این است که چند لغت در هنگام مکالمه به ذهنمان می رسد

متد یادگیری لغت معنی لازم است که شنیداری باشد، نه فقط خواندن. تقویت حافظه لازم است که با تصور و خاطره همراه باشد، لغت معنی که حفظ می کنید لازم است که به شکل شفاهی تمرین شود. مرکز حافظه شنوایی از حافظه بینایی جداست، نوشتن روش تمرین لغت معنی نیست. وقت با ارزش کلاس شما نباید صرف آموزش لغت معنی شود، بلکه لغت معنی ها با منابع کامل در خانه یادگرفته می شوند و در کلاس در جمله سازی و مکالمه آنقدر تمرین می شوند که یادآوری آنها انعکاسی شود. با روش تمرین در این مقاله بیشتر آشنا شوید.

 

3.     کلاس مکالمه وقت یادگیری نیست، وقت تمرین شفاهی آنچه یادگرفتیم است

در آکادمی عبادی تمرکز بسیار بیشتری روی تمرین مکالمه وجود دارد. تمرین در هر جلسه لازم است که آنقدر باشد که شما فقط گرم نشوید، بلکه از صحبت کردن خسته شوید، گفتن فقط چند جمله شما را به این مرحله نمی رساند، برای هر زبان آموز در هر جلسه لااقل لازم است که 90 دقیقه وقت تمرین مکالمه باشد، به همین علت جلسات آکادمی عبادی 120 دقیقه ای  و بدون زنگ تفریح برگزار می شود. ( مگر زبان آموز درخواست دیگری داشته باشد) . بعد از فقط طی کردن دو ترم، شما به این توانایی می رسید که در کلاس سخنرانی کنید،در حالیکه مدرس شنونده است و از اشتباهات شما نکته بر می دارد.

 

4.     تمرکز بر روی تلفظ صحیح به جای لهجه نیتیو رمز زیبایی کلام است

می شنوید که شخصی می گوید می خواهد لهجه آمریکایی را یاد بگیرید، از خودتان می پرسید که آیا واقعاً مردم آمریکا همه یک لهجه دارند؟ کشوری با 360 میلیون نفر جمعیت و 50 ایالت که هر  کدام به وسعت یک کشور است، همه با یک لهجه صحبت می کنند؟! آن وقت مردم اصفهان، بندرعباس، مشهد  و یا  رشت که با ما چند کیلومتر فاصله دارند این همه تفاوت لهجه دارند؟حقیقت این است که  لهجه هر ایالت  قدری با ایالت دیگر فرق می کند، اما تلفظ صحیح آمریکایی در همه آمریکا یکی است، همینطور که تلفظ بریتیش در همه انگلستان یکسان است. تلفظ گونه ای است که هر کلمه ادا می شود، در حالیکه لهجه آهنگی است که جمله با آن بیان می شود.

 

5.     چه بیانی نشان دهنده کلاس اجتماعی شماست؟

در کالیفرنیا زندگی می کنم، ثروتمند ترین ایالت آمریکا که از تمامی دنیا مردمی در آن جمع شدند، در روابط اجتماعی می بینم که مهم نیست که مردم چه لهجه ای دارند، مهم است که در بیان آن ها تلفظ زیبا، گرامر صحیح و لغت معنی پیشرفته به ظرافت گلچین شده باشند تا نشان دهد که از کلاس اجتماعی بالا برخوردار هستند، قسمتی از منش ما نوع صحبت کردن ماست، مردم هر شهر همه یک لهجه دارند، اما زیبایی بیان آن ها نسبت به سطح تحصیلات و طبقه اجتماعی اشان فرق می کند. تلفظ زیبا، گرامر صحیح و انتخاب درست لغت معنی های پیشرفته، کلید موفقیت شما در جذب شنوندگان است. 

 

6.     آکادمی عبادی از سال 2000 میلادی تا امروز هست چون قولی نمی دهیم که شرمنده شویم

برگزاری کلاس با نتیجه گرفتن از کلاس دو مسئله جداگانه است؛  وقتی که مطالبی که هر روز یاد می گیرید بسیار متنوع باشد، مطالبی که در روزهای قبل یاد گرفتید فراموش می شوند، چون مرکز هیپوکامپ در مغز به استراحت برای تثبیت یادگیری نیاز دارد. در آکادمی عبادی از کاملاً مقدماتی تا سطح پیشرفته 6 ماه طول می کشد. (هفته ای 8 ساعت آموزش و 4 ساعت تمرین روزانه). کلاس فشرده تر از این قابل برگزاری است، اما توصیه نمی کنیم. همینطور برای آنهایی که عجله ندارند 12 ماه را پیشنهاد می کنیم. ( 4 ساعت کلاس در هفته و 2 ساعت تمرین روزانه در منزل). در پایان شما از نتیجه کار لذت خواهید برد، یکبار و برای همیشه انگلیسی را روان و زیبا صحبت خواهید کرد.

 

7.     توجه خاص به لغت معنی های اشیاء یعنی آماده شدن برای زندگی به زبان انگلیسی

همه ما  علاقه داریم که درباره احساس و عقایدمان صحبت کنیم ولی وقتی که شروع به زندگی در یک شهر انگلیسی زبان می کنید تازه به اهمیت لغت معنی های اشیاء پی می برید. آن روز که در یک میهمانی مجبور به اجرای پانتومیم برای توضیح کلمه "دربازکن" شدید تا در نوشابه ای را باز کنید، حس خواهید کرد که کلاس زبان شما شاید بهتر بود شما را برای زندگی واقعی آماده می کرد. واقعیت این است که در بسیاری از آموزشگاه های ایران تاکید بر یادگیری لغت معنی اشیاء دست کم گرفته شده و اثر آن در نمرات داوطلبان در آزمون آیلتس و تافل به شکل شفاف دیده می شود.  

 

8.     سفارشی شدن کلاس خصوصی شما بر اساس هدف شما

یادگیری لغت معنی های پیشرفته هرگز تمامی ندارد، بنابراین هدف شما در یادگیری مکالمه انگلیسی در انتخاب لغت معنی ها مهم است. به عنوان مثال تاجر، حسابدار، مهندس، پزشک، دانشمند، سیاستمدار و یا متخصص هرکدام لغت معنی های تخصصی در رشته کاریشون دارند که وقتی به کلاس های مکالمه متوسط می رسیم بهتر است که بیشتر تمرین شوند. و همینطور اگر نیاز به تمرین نگارش خاصی باشد در نظر گرفته شوند. پیشنهاد می شود که در هنگام مشاوره با من قبل از اینکه کلاس شما را با استادتون  برنامه ریزی کنیم این مسئله را بفرمایید که به مدرس شما سفارش شود.

 

9.     چطور به انگلیسی فکر کنیم

حقیقت این است که آنچه انگلیسی شما را مثل یک نیتیو (بومی) می کند لهجه نیست، این است که  فارسی را انگلیسی صحبت نکنید، تا زمانی که به فارسی فکر کنید و در ذهنتان کلمه به کلمه به انگلیسی برگردانید، جملات شما بوی فارسی می دهد، شاید جمله انگلیسی شما قابل درک باشد، ولی هرگز مثل شخصی که زبان مادرش انگلیسی است نخواهد بود؛ چیزی که باعث فاصله ما از یک انگلیسی زبان است قالب های گفتاری ماست. علت اصلی موفقیت کلاس های مکالمه آکادمی عبادی  استفاده از روش Patternاست که برای یادگیری مکالمه ابداع کردم، در این روش شما با گرامر تنها قالب ها را ویرایش می کنید، قالب ها همیشه بومی هستند و شما نیازی به ساختن یک جمله از صفر ندارید.

 

10.    متد آموزش مکالمه اکادمی عبادی فقط آموزش مکالمه نیست، آموزش هر چهار مهارت انگلیسی است.

در آکادمی عبادی متد موسسه شفاف و آسان است، مکالمه مهارت مادر است که هر چهار مهارت را تقویت می کند، لازم است که هر چهارت مهارت شنیدن، گفتن، خواندن و نوشتن به همین ترتیب که ذکر شد در شما به حالت انعکاسی برسد.  مهم این نیست که شما چقدر می دانید، مهم این است که چقدر از آنچه می دانید را می توانید به طور ناخودآگاه در مکالمه استفاده کنید،  یک راننده وقتی راننده است که به عوض کردن دنده و کلاج هنگام رانندگی فکر نکند، وقتی که شما به این مهارت می رسید دیگر انگلیسی نمی دانید، بلکه انگلیسی زبان شماست. این متد آکادمی عبادی است.

 

11.  آکادمی عبادی از سال 2000 میلادی خوشنام در کنار شماست

شاید برای آنهایی که به زیبایی محیط کلاس می اندیشند، دکوراسیون و تجهیزات آکادمی عبادی به شیکی و زیبایی موسساتی که به تازگی باز شدند نباشد، ولی اگر موفقیت شما نبود از سال 1379 تا امروز آکادمی عبادی در کنار شما نبود. آکادمی عبادی با سرپرستی من از آمریکا و فقط همکاری چند مدرس برجسته به مردم ایران زمین خدمت می کند، در سایز کوچک و بدون شعبه هستیم که حفظ کیفیت قابل مدیریت باشد، در شهر تهران و همینطور  به شکل آن لاین در هر کجای دنیا که هستید در کنار شما هستیم. شما را دعوت می کنیم که در یکی از کلاس های ما میهمان باشید و خودتان تجربه کنید.

 

 

با آرزوی موفقیت برای شما که به فردایی بهتر می اندیشید

بابک عبادی

 

Beautiful Ocean S

 

 برای دریافت مشاوره و وقت تعیین سطح رایگان از منوی بالا گزینه "تماس با ما" را انتخاب کنید

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
/component/komento/?controller=captcha&task=display&tmpl=component&captcha-id=681809
شرایط و قوانین.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره ها و ثبت نام با ما تماس بگیرید

کارشناسان آموزش به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

ارتباط با ما