سه شنبه 3 خرداد 1401.
امروز :

بهترین روش آماده سازی و مطالعه برای آزمون ( آیلتس، آیلتز، ایلتس، ایلتز )IELTS

چیست؟

 

شما به سادگی سه انتخاب دارید:

 

خودتان مطالعه کنید و از منابع Self Study استفاده کنید

از کلاسهای عمومی استفاده کنید

از کلاسهای خصوصی استفاده کنید

 

انتخاب بهترین روش تابعی است از شرایط شخص شما، بسته به اینکه چه میزان زمان دارید و تا به چه اندازه می توانید هزینه کنید و همینطور اینکه به چه سطحی از زبان انگلیسی نیاز دارید بهترین انتخاب برای شما متفاوت است.

 

مقایسه دوره های  خصوصی آمادگی ( آیلتس، آیلتز، ایلتس، ایلتز )IELTS و دوره های عمومی   ( آیلتس، آیلتز، ایلتس، ایلتز )IELTS

 

دوره های عمومی ( آیلتس، آیلتز، ایلتس، ایلتز )IELTS ، معمولا مناسب برای داوطلبانی هستند که از مهارت کافی در زبان انگلیسی برخوردار می باشند و نیاز به آشنایی با نحوه آزمون، استراتژیها و همینطور تکنیک های افزایش سرعت در آزمون دارند، این دوره های برای آن داوطلبانی که مایل به افزایش مهارت زبان انگلیسی نیز هستند کمتر مفید است. همینطور تعداد زیاد نفرات کلاس معمولا فرصت کافی برای تمرین های Speaking را فراهم نمی کند، اما در عین حال این دوره ها ارزانتر از دوره های خصوصی آمادگی آیلتز هستند.

 

از جهت دیگر دوره های خصوصی آمادگی آیلتز با انعطاف بیشتر و توجه به افزایش مهارت دانشجویان فرصت کافی برای آمادگی را با بیشترین سرعت فراهم می کنند، اما نگرانی از عدم وجود استانداردهای آموزشی و همینطور منسجم بودن مطالب آموزشی دوره در بسیاری از کلاسهای خصوصی وجود دارد، آیا طرح آموزشی مدونی در این دوره ها وجود دارد؟

 

معمولا دوره های خصوصی دارای سیستم مدون و روش آموزش مشخصی نیستند، اما در آموزش بابک عبادی دور ه های خصوصی دارای سیستم ترمیک امتیازی هستند و میزان پیشرفت زبا ن آموزان در هر جلسه قابل اندازه گیری است و کاملا مشخص می شود که هر زبان آموز چه زمانی برای آزمون ( آیلتس، آیلتز، ایلتس، ایلتز )IELTS آماده است، همینطور هر زبان آموز در هر جلسه با سوالات واقعی آزمونهای ( آیلتس، آیلتز، ایلتس، ایلتز )IELTS قبلی تمرین کرده و نمره واقعی خود را در می یابد.

 

یکی از مطالب مهم در هنگام انتخاب یک دوره آمادگی ( آیلتس، آیلتز، ایلتس، ایلتز )IELTS انتخاب منابعی است که برای مطالعه و تمرین لازم هستند، مسلما با توجه به سرعت آموزشی آهسته تر دوره های عمومی منابعی که در این دوره ها مورد استفاده قرار می گیرد باید متفاوت با دوره های خصوصی باشد، در دوره های خصوصی فرصت بیشتری برای تمرین با تست های اصلی آزمون های قبلی باید فراهم شود، این در حالیست که در دوره های عمومی برای ایجاد تعادل در سطح دشواری مطالب، از کتابهای پیش آمادگی ( آیلتس، آیلتز، ایلتس، ایلتز )IELTS استفاده می شود که سطح دشواری کمتری دارند و نمونه سوالات غیر استانداردی را در اختیار قرار می دهند.

 

چطور در مورد آزمون آیلتز بیشتر بدانیم؟

 

آموزش زبان خصوصی بابک عبادی هر ماه مطالب مفیدی در ارتباط با نحوه آماده سازی و موفقیت در آزمون آیلتز را در این بخش منتشر خواهد کرد.

 

در صورت نیاز به مشاوره و یا تمایل به ثبت نام در دوره های خصوصی  آمادگی ( آیلتس، آیلتز، ایلتس، ایلتز )IELTS

آموزش  می توانید از لینک بالای صفحه ( شهریه دوره ها و تماس با ما) استفاده کنید.

 

در صورت تمایل به بیشتر دانستن درباره آزمون آیلتز می توانید  این قسمت را که به زبان انگلیسی از منبع ویکی پدیا انتخاب شده است، کلیک کنید.

 

 

با آرزوي موفقيت براي شما كه براي ساختن زندگي اي  بهتر زندگي مي كنيد!

تمامی حقوق این مطلب متعلق به آموزش زبان انگلیسی بابک عبادی می باشد و هرگونه استفاده از آن تنها با ذکر منبع مجاز است.

نظر خود را اضافه کنید.

0
/component/komento/?controller=captcha&task=display&tmpl=component&captcha-id=654896
شرایط و قوانین.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره ها و ثبت نام با ما تماس بگیرید

کارشناسان آموزش به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

ارتباط با ما