سه شنبه 3 خرداد 1401.
امروز :
توضیح شغل و علت آن: 
موسسه برای زمانی که در یک شیفت نیرو نداریم، مثل مواقعی که مشاور به مرخصی می رود نیاز به چند مشاور جایگزین دارد، این مسئله در هر ماه حدود 6 روز پیش می آید. که 3 روز آن در شیفت صبح ( 8 تا 3 بعد از ظهر) و سه روز دیگر در شیفت بعد از ظهر ( 3 تا 9:30 شب) است. در این مواقع نیاز داریم که مشاور جایگزین به شکل موقت آن روز را اداره کند.
 
مسولیت مشاور جایگزین: پاسخگویی به سوالات زبان آموزان و مشتریان جدیدی که برای کلاس ها تماس می گیرند، همینطور کلاس داری، یعنی رسیدگی به حضور و غیاب مدرسین و برنامه کلاس ها، مدیریت آزمون تعیین سطح و در نهایت ارسال چند ایمیل. کارهای متفرقه دیگری هم ممکن است وجود داشته باشد که گاهی پیش بیایند. حجم کار در کل زیاد نیست، مهم حضور مشاور جایگزین است که در آن روز که مشاور اصلی در مرخصی است موسسه باز بماند.
 
سطح مسولیت: کلید موسسه و همه وسایل موسسه در دست مشاور جایگزین قرار میگیرد، به همین علت شخصی امانت دار و صالح لازم است، نیاز به دو معرف  و همینطور سفته برای دریافت کلید موسسه وجود دارد. 
مزایا: به ازای هر ساعت کار 5500 تومان نقد و همینطور به ازای هر مشاوره موفق به مشتری جدید، درصد قابل توجهی دریافت می شود. میزان درصد بستگی به شهریه و تعداد نفرات کلاسی دارد که مشتری در آن ثبت نام می کند ولی میانگین 50 هزارتومان از هر مشاوره موفق یا بیشتر خواهد بود. به عبارتی اگر شما در روز فقط یک تلفن داشته باشید که با مشاوره خوب شما منجر به ثبت نام شود، علاوه بر مبلغ حقوق روزانه، مبلغ یک مشاوره نیز را نیز دریافت می کنید. 
 
مزایای جانبی: این کار استخدامی نیست که شامل بیمه و عیدی و ... باشد، تنها حقوق ساعتی و+ مزایا از جذب ، علاوه بر این مانند همه کارکنان موسسه شما می توانید از هر کلاس نیمه خصوصی ( که حداقل یک زبان آموز به جز شما داشته باشد با 90 درصد تخفیف استفاده کنید)، این مزیت با توجه به هزینه کلاسهای نیمه خصوصی آکادمی عبادی فرصت طلایی است برای موفقیت شما در یادگیری زبان انگلیسی.
 
تعهد شما: شما متعهد می شوید که 
 
1-اگر شیفت کاری با شما لااقل 5 روز قبل هماهنگ شد، آن شیفت را قبول کنید و تشریف بیاورید.
2-مسولیت شغلی شما نسبت به کلاس زبان در اولویت باشد: یعنی اگر آن شیفت کاری با کلاس زبان شما تداخل داشت، در آن جلسه کلاس غیبت کنید و بگذارید از دست برود، ولی به جای آن به امور موسسه رسیدگی کنید. 
 
شرایط اقدام برای این شغل:
1- شما نیاز است که مستقیم برای استاد عبادی درخواست خودتان را ایمیل کنید، عنوان ایمیل را بگذارید " مشاور جایگزین"، خوب است که یک رزومه عکس دار که برای طراحی و مرتب کردن آن زحمت کشدید پیوست کنید، که نشان دهنده توانمندی و مهارت شما در استفاده از کامپیوتر باشد.
2-مهم است که شما بتوانید به راحتی ایمیل بزنید و در انجام کارهای ساده با کامپیوتر، مثل ایمیل زدن و پر کردن یک جدول اکسل تجربه داشته باشید
3-از همه چیز مهمتر ادب، احترام و توانمندی شما در مکالمه و جذب اعتماد مشتری است، شخصی که درستگار و مهربان باشد بهترین انتخاب است. اگر شما علاقمند به کمک به دیگران هستید، اگر صبور هستید و از صحبت با مشتریان غیر مودب و یا بی تجربه عصبی نمی شوید شما انتخاب موسسه هستید
4-مدرک تحصیلی، سن ( حتی بازنشستگان عزیز و محترم)، جنسیت و یا متاهل یا مجرد بود شما اهمیتی برای این شغل ندارد. در سطح دیپلم به بالا کافی است، مهم سطح فکر شماست. 
5- بعد از دریافت ایمیل شما، در صورتی که انتخاب شوید به ایمیل شما استاد عبادی پاسخ می دهند و وقتی برای مصاحبه تلفنی یا حضوری با شما هماهنگ خواهد شد.
6-در صورتی که بعد از یک هفته هنوز با شما تماس گرفته نشود، یعنی متاسفانه شخص دیگری انتخاب شده و در این صورت پیشاپیش عذرخواهی ما را بپذیرید.
7-نگران رقابت نباشید، اگر احساس می کنید که همه این شرایط را دارید با ما تماس بگیرید. گاهی همان شخصی انتخاب می شود که هرگز انتظارش را نداشته. (-:
7-مهم: انتخاب نهایی با استاد عبادی است، لطفاً از تماس مستقیم با موسسه  و اتلاف وقت مشاورین خودداری کنید، فقط از طریق ایمیل با استاد عبادی مستقیم تماس بگیرید. اگر شخصی با موسسه تماس بگیرید، به شکل خودکار از لیست منتخبین حذف خواهد شد. 
 
ایمیل استاد عبادی: 
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 
برای شما آرزوی موفقیت می کنیم
 
 
 
 

 

 

 

 
https://ci3.googleusercontent.com/proxy/uvwi8rtZEQQ4LBUZzpTJ21fYm-08AoPPzo1RspX1LRLvKkXHekHLgL9NUJUmMoiAoIi7gRuhlv7yqfQM5tLhvhm6Dt4u7UHC_oy6bnap119ZbKUEp76e6o5nitht6yOBDS0ji0jrjH9l8X7KMR3BX6EWBCquiwnsM7hEQmoT4ePL7FO-k1CO3-YzbfjYyrgCeBKdnytkFQPGng8=s0-d-e1-ft#https://docs.google.com/uc?export=download&id=0Bxiriot2IUXPZHBGNDNIUnBFdGs&revid=0Bxiriot2IUXPU21FcmxpUjhFZGhsTG9PQ2p4QzNNRVZWWDlzPQ
 
 
 
 
 
 
Cleardot

نظر خود را اضافه کنید.

0
/component/komento/?controller=captcha&task=display&tmpl=component&captcha-id=654899
شرایط و قوانین.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره ها و ثبت نام با ما تماس بگیرید

کارشناسان آموزش به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

ارتباط با ما