پنجشنبه 27 مرداد 1401.
امروز :

دنیا در حال تغییر است و مدرک آیلتس یا تافل کلید تغییر دنیای شماست!

IELTS Best Prep Course

 

کار در شرکت های بین المللی، ادامه تحصیل در مقطع دکتری، پذیرش از دانشگاه های خوب خارجی و همینطور مهاجرت به کشورهای پیشرفته دنیا منوط به داشتن مدرکی برای اثبات تسلط به زبان انگلیسی است، مدرک تافل و آیلتس از جمله رایج ترین و معتبرترین مدارک قابل قبول برای اثبات تسلط به زبان انگلیسی هستند. در این مقاله هفت توصیه کلی برای موفقیت سریع شما در آزمون آیلتس یا تافل داریم:

 

1.        مشخص کنید که کدام مدرک برای هدف شما لازم است. به عنوان مثال اگر قصد ادامه تحصیل دارید بدانید که کدام مدارک را آن دانشگاه قبول می کند.

2.        اگر هر دو مدرک قابل قبول هستند، ببینید که چه نمره ای برای هر مدرک لازم است، سپس نمرات را با هم مقایسه کنید و ببینید که اگر کدام مدرک را بگیرید معادل نمره پایین تری خواهد بود، یعنی آسان تر است. برای معادل سازی نمره آیلتس با تافل اینجا کلیک کنید.

3.        اگر هر دو مدرک قابل قبول و بعد از معادل سازی سطح نمره یکسان است، آن را انتخاب کنید که بیشتر با آن آشنایی دارید، مثلا اگر قبلاً کلاس تافل شرکت کردید و یا روی لهجه آمریکایی تمرکز کردید، تافل را انتخاب کنید.

4.        اگر در سطح مقدماتی هستید و آشنایی قبلی با هیچ کدام از این مدارک ندارید، آیلتس را انتخاب کنید، چون آسان تر است، یا تافل را انتخاب کنید چون ارزانتر است. علت اینکه آیلتس گرانتر است این است که کسب نمره هدف در آن آسان تر است و به همین دلیل در تمامی دنیا متقاضی بیشتری دارد، همینطور از سال 1380 شمسی در دنیا شناخته شده تر از تافل است.

5.        برای انتخاب بهترین مدرس خوب تحقیق کنید و فریب وعده های باورنکردی مثل از مقدماتی کامل تا نمره 7 در 2 ماه را نخورید.

6.        قبل از ثبت نام در کلاسهای گران آمادگی آزمون آیلتس یا تافل، در کلاس میهمان شوید، در آکادمی عبادی برای انتخاب مشتری احترام ویژه ای وجود دارد، از منوی بالای صفحه گزینه آیلتس را انتخاب کنید و بیشتر بخوانید

7.        همیشه خودتان را برای یک رتبه بالاتر از هدف آماده کنید، چون استرس سر آزمون می تواند باعث کاهش نمره شما شود، مثلا اگر نمره 7 آیلتس می خواهید، لازم است که در آزمون های آزمایشی آیلتس نمره 7.5 را کسب کنید، سپس برای آزمون واقعی تشریف ببرید. در آکادمی عبادی آزمون های آزمایش ( ماک) تافل یا آیلتس برای شاگردان خودمان رایگان هستند و نیاز به ثبت نام جداگانه ندارند و شخصاً ( عبادی) بخش مصاحبه آن را از آمریکا برگزار می کنم، ولی نگران نباشید من ممتحن خوش اخلاق و مهربانی هستم و درک می کنم که شما که امروز با من مصاحبه دارید، ممکن است فردا در شهر من یکی از دوستان من باشید، مثل برخی از شاگردان قبلی آکادمی عبادی.

 

برای شما که به فردایی بهتر می اندیشید

بابک عبادی

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
/component/komento/?controller=captcha&task=display&tmpl=component&captcha-id=681814
شرایط و قوانین.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره ها و ثبت نام با ما تماس بگیرید

کارشناسان آموزش به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

ارتباط با ما