پنجشنبه 27 مرداد 1401.
امروز :

10 نکته مهم قبل از پرداخت شهریه کلاس آیلتس IELTS

 

قدم اول: نکات مهم درباره شهریه کلاس خصوصی آیلتس IELTS

 

در این مقاله نکات از طرف دیگر میز، یعنی از دید مراکز برگزاری کلاس های آیلتس IELTS با این بازار آشنا می شوید. نکات مهم درباره شهریه کلاس های آیلتس IELTS و انواع قرارداد تدریس تضمینی آیلتس IELTS را خواهید دانست. اگر سوالی برای شما باقی ماند از منوی بالای صفحه با ما تماس بگیرید. در حین خواندن این مقاله برخی از ویژگی های کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی آیلتس IELTS آکادمی عبادی را نیز به شما معرفی می کنیم.

 

Chess

 

1.      شهریه بالای آیلتس IELTS می تواند نشان دهنده عدم رضایت مشتریان قبلی باشد، ولی چگونه؟

اینکه شهریه کلاس چقدر است می تواند حقایقی را به شما درباره مرکز برگزاری کلاس آیلتس IELTS بگوید. برخلاف آنچه برای برخی از مشتریان که تجربه کافی ندارند باوره شده است، معمولاً در انتخاب کلاس آیلتس IELTS این منطق  درست نیست که هرچقدر گران تر باشد پس حتماً بهتر است. علت همکاری اساتید آیلتس IELTS با یک مرکز شناخته شده و خوش نام برگزاری آیلتس IELTS فقط این نیست که امروز درآمد بیشتری در بیاورند، بلکه این است که بتوانند شناخته تر شوند و شهرت بیشتری داشته باشند، بگذارید به این شکل خلاصه کنیم:

اگر استادی مستقیم از شاگرد شهریه خیلی زیاد بخواهد، یعنی تقریبا تمامی وقت هایش تکمیل شده است.

درباره خطرات انتخاب یک استاد آیلتس IELTS مشهور در مقاله انتخاب بهترین استاد آیلتس IELTS بیشتر بخوانید.

اگر مرکز برگزاری آیلتس IELTS شهریه خیلی زیاد بخواهد مشتری زیادی ندارد.

هر مرکز برگزاری آیلتس IELTS تلاش می کند که قیمت را معقول نگه دارد تا مشتری بیشتری جذب کند، اما وقتی که مرکزی مشتری کافی ندارد، نمی تواند که وقت استاد هایی که آنجا کار می کنند را کاملاً تکمیل کند.  بنابراین استاد ها به حق التدریس متوسط رضایت نمی دهند، بنابراین آن مرکز مجبور است که حق التدریس بیشتری به استاد آیلتس IELTS پرداخت کند، در نتیجه شهریه بیشتری نیز از شاگردان می گیرد. به عبارت ساده تر وقتی که یک مرکز برگزاری دوره های خصوصی یا نیمه خصوصی آیلتس IELTS، شهریه خیلی بالایی دارید می تواند نشانه عدم رضایت مشتریان قبلی باشد.

 

01

 

2.       آیا اگر بی واسطه معلم خصوصی آیلتس IELTS بگیریم ارزانتر نیست تا از طریق یک مرکز یا آموزشگاه کلاس خصوصی بگیریم؟

نه لزوماً، بستگی به آن مرکز آموزش آیلتس IELTS دارد، همانطور که گفته شد اگر آموزشگاه آیلتس IELTS شناخته شده ای باشد که استاد های زیادی علاقمند به همکاری با آنجا هستند، قیمتی که برای کلاس های خصوصی آیلتس IELTS به شما ارائه می کند می تواند هم قیمت و یا حتی ارزان تر از موقعی باشد که خودتان مستقیم با یک استاد خوب آیلتس IELTS کلاس می گیرید. به عنوان مثال در آکادمی عبادی بهترین استاد های آیلتس IELTS با حق التدریس متوسط کار می کنند، در عوض آکادمی عبادی کلاس های زیادی در اختیارشون می گذارد و همینطور اعتبار  و شهرت بیشتری پیدا می کنند. در حالیکه اگر شاگردان غیر از طریق آکادمی عبادی، یعنی مستقیم با آن استاد کلاس خصوصی بگیرند، شهریه به مراتب بیشتری پرداخت می کنند. سیستم شبیه خرید کلی بلیط هواپیماست که به آن در ایران اصطلاحاً چارتر می گویند، مشتری از طریق آژانس های فروش بلیط هواپیما،  بلیط را خیلی ارزانتر می خرد تا وقتی که خودش مستقیم از ایرلاین بخرد. بنابراین اگر مرکز آموزشی قیمت خیلی بالایی برای کلاس خصوصی به شما پیشنهاد داد، نشانه خوبی نیست.

 

3.       شهریه معقول برای یک کلاس نیمه خصوصی یا خصوصی آیلتس IELTS چقدر است؟

برای اینکه شهریه معقول را بشناسید لازم است که شهریه استادهای مشهور و شهریه استاد های ضعیف را در اینترنت با هم مقایسه کنید، استاد های مشهور برای خودشان معمولاً یک وب سایت یا حداقل کانال پربیننده تلگرام دارند و مستقیم شاگرد خصوصی می گیرند، چون مشهور هستند معمولا در گروه اولین پاسخ های گوگل دیده می شوند، اما از طرف دیگر  استاد های کم تجربه و ضعیف معمولاً در نیازمندی ها و جاهایی که تبلیغات رایگان یا ارزان وجود دارد آگهی می کنند و در جای دیگری نامی از آنها نمی شنوید. شهریه ای که میانگین این دو باشد، شهریه معقول شماست. متاسفانه با توجه به اینکه تورم دائماً باعث افزایش قیمت ها در ایران می شود، امکان نوشتن عدد مشخصی در این مقاله نیست. اما اگر به صفحه شهریه های آکادمی عبادی مراجعه کنید می توانید یک مثال واقعی از  شهریه معقول داشته باشید. این شهریه ها همیشه به گونه ای است که بهترین قیمت برای بهترین کیفیت ارائه شود تا بیشترین موفقیت برای شما و بیشترین مشتری برای آکادمی عبادی باشد، به این شکل درآمد مرکز از هر شاگرد کم است، ولی تعداد زیادی شاگرد در کل درآمد قابل توجهی ایجاد می کنند.

 

02

 

4.     چطور قبل از پرداخت شهریه کلاس آیلتس IELTS را تست کنیم؟

قبل از پرداخت شهریه گران کلاس های آیلتس IELTS، سوال کنید که آیا می توانید با پرداخت یک جلسه کلاس را امتحان کنید و اگر خیر شرایط برگشت شهریه در حالت انصراف چیست؟ فقط برای یک جلسه پرداخت کنیدو کلاس را امتحان کنید.  درست است که یک جلسه برای شناختن یک استاد کافی نیست ولی بهرحال از این بهتر است که مبلغ بسیار گزافی را برای کلاس خصوصی آیلتسی IELTS پرداخت کنید که بعد از چند جلسه به جز احساس عذاب وجدان و کوهی از تمرین های منزل چیزی برای شما نداشته باشد، در جلسه اول کلاس تلاش کنید که از استاد متوجه کل مسیر بشوید، بدانید که چه چیزهایی با شما کار خواهد شد، استاد را تست کنید و ببینید که چقدر خوب آموزش می دهد، آیا زبان ایشان را می فهمید، آیا علاقمند به دیدن موفقیت سریع شما هست؟ آیا برای برنامه ریزی منزل شما طرحی دارد؟ آیا آنچه از شما می خواهد که انجام دهید با توجه به شرایط شما عملی است؟ اجازه ندهید که بیشتر وقت جلسه اول به تبلیغ آنچه در جلسات بعدی خواهد گذشت بیانجامد، همان جلسه اول با اینکه آزمایشی است استاد باید شروع کند و به شما نشان دهد که تا چه اندازه نقاط ضعف، نیاز و هدف شما را شناخته است. بنابراین از استاد آیلتس IELTS بخواهید که واقعاً شروع به تدریس کند، تا ببینید که چقدر سریع و چقدر روان پیش می روید؟ درباره روش آزمایش کردن استاد آیلتس IELTS در جلسه اول در مقاله چگونه بهترین استاد آیلتس IELTS را انتخاب کنیم؟ اکثر کلاس های خصوصی آیلتس IELTS بازگشت شهریه ندارند و استاد خصوصی آیلتس IELTS معمولاً شهریه 10 جلسه را پیش می گیرد، اما اگر استادی به کارش مطمئن باشد قبول می کند که این فرصت را به شما بدهد که یک جلسه با او کلاس داشته باشید و سپس تصمیم بگیرید. در آکادمی عبادی همه شاگردان نخست اول مبلغ پیش ثبت نام را پرداخت می کنند و قبل از جلسه دوم لازم است که شهریه را تکمیل کنند.

 

 

19

 

مراقب باشید که جلسه اول کلاس به عنوان تعیین سطح برگزار نشود:

تعین سطح معمولاً رایگان است و یا هزینه اندکی دارد، درست نیست که یک جلسه گران کلاس به عنوان تعیین سطح یا اصطلاحاً ارزیابی و مشاوره صرف شود. در آکادمی عبادی تعیین سطح و مشاوره دقیقی داریم که در دو مرحله کتبی و شفاهی انجام می شود. بعد از تعیین سطح کتبی، خودم از آمریکا تلفنی با هر متقاضی مشاوره می کنم و برنامه ریزی کلاس ایشان را با توجه به هدف، وقت و نیازش هماهنگ می کنیم. چرا تعیین سطح لازم است که رایگان باشد؟ چون در حقیقت فرصتی است که مشتری به فروشنده می دهد که محصولش را معرفی کند، اصطلاحاً در آمریکا می گویند Thank you for the opportunity to earn your business!

تعیین سطح فرصتی است برای معرفی محصول به شما، شما زحمت می کشید و به موسسه تشریف می آورید، همین کافی است پس برای چه از شما پول بگیریم؟ در حقیقت شما به ما فرصتی دادید که شما را مشتری کنیم، این تعیین سطح حداقلی است که لازم است شما به جای آن بدست آورید! برعکس آنچه در آمریکا فکر می شود، برای گروهی از مردم در ایران باور این شده است که  اگر چیزی رایگان باشد حتماً خوب نیست، بنابراین اگر به جای کلمه تعیین سطح بگوییم " تعیین سطح تخصصی" و برای آن نفری  مثلاً 200 هزارتومان بگیریم، ارزش آن برای متقاضیان خیلی بیشتر می شود! 

 

5.     شرایط انصراف از کلاس آیلتس IELTS را قبل از ثبت نام بپرسید.

به این شکل مطمئن هستید که پول زحمت کشیده شما در جای درست هزینه می شود. درست است که یک جلسه کلاس برای ارزیابی استاد بهتر از هیچ است، اما بهرحال کافی نیست، به عبارتی خوب برگزار شدن جلسه اول به همان اندازه قابل اعتماد نیست که خوب برگزار نشدن آن، ممکن است که کلاسی جلسه اول عالی نباشد ولی بعد از اینکه ارزیابی بهتری از شما و نیازهاتون انجام شد کلاس قوی تر و بهتر برگزار شود. به همین علت یک جلسه کلاس حداقل لازم برای تست یک کلاس آیلتس IELTS است نه بهترین حالت.  به  همین علت در آکادمی عبادی زبان آموزان تا پایان جلسه سوم فرصت دارند که باقی مانده مبلغ شهریه را پس بگیرند و انصراف دهند.

 

05

 

مرور مراحل ثبت نام کلاس های آیلتس IELTS آکادمی عبادی:

1.       نخست تعیین سطح به شکل رایگان انجام می شود.

2.       سپس تلفنی از داخل موسسه با من (بابک عبادی) مشاوره دارید.

3.       آنگاه اگر مایل باشید با شاگردان و زبان آموزان دیگر آشنا می شوید.

4.       اگر مایل باشید هماهنگ می کنیم که سر کلاسی میهمان شوید.

5.       آنگاه می توانید با پرداخت مبلغ اندکی پیش ثبت نام کرده و فقط در یک جلسه از کلاس شرکت کنید.

6.       اگر راضی بودید با تکمیل شهریه ادامه دهید.

7.       در این مرحله نیز اگر تا پایان جلسه سوم از کلاستون به هر دلیلی رضایت نداشتید می توانید درخواست تعویض مدرس یا برگشت باقی شهریه را کنید.

8.       برای اطلاع از آخرین تغییرات همیشه برگه قوانین ثبت نام آکادمی عبادی را قبل از ثبت نام مطالعه کنید.

 

13

 

6.      تدریس خصوصی فوق فشرده آیلتس IELTS آیا انتخاب خوبی است؟

همه مردم عجله دارند که زودتر مدرک آیلتس IELTS را بگیرند، بنابراین تبلیغات هم همین را وعده می دهد. گروهی کلاه بردار وعده می دهند که حتی بدون شرکت در آزمون مدرک آیلتس IELTS را بگیرید. همینطور تبلیغات مختلفی می بینید که موفقیت در آزمون آیلتس IELTS از کاملاً مقدماتی تا نمره 7 در سه ماه؟! واقعاً درباره توانایی تشخیص شما چه فکر کردند؟  البته مطمئن هستم که آن روز خواهد آمد که به زحمت یک کپی کردن و Pasteکردن یک زبان دیگر را یاد بگیریم  ولی مطمئن نیستم که در آن زمان من و شما هنوز در این دنیا زنده باشیم، توانایی صحبت کردن زبان انگلیسی و اخذ نمره آیلتس IELTS در کوتاه ترین زمان یکی از مهم ترین پروژه های زندگی شماست. درباره آن جدی باشید. اگر کاملاً مبتدی هستید و حتی نمی توانید انگلیسی کمی صحبت کنید، از خودتان سوال کنید، آیا می شود چند هزار  لغت و صد ها  اصطلاح را در مدتی بسیار کوچک یاد گرفت؟ آیا امتحان آیلتس IELTS تستی است که با یک سری استراتژی و تست زنی بتوانیم رمزش را بشکافیم؟ آیا فقط حفظ کردن یک سری اصطلاح و جمله برای موفقیت در آزمون Writing IELTSرایتینگ آیلتس IELTS کافی است و به همین راحتی می شود یک Writingحرفه ای آیلتس IELTS نوشت که Examinerبه آن نمره عالی بدهد؟ همیشه به وعده های خیلی خوب و رویایی شک کنید، یاد داستان پینوکیو باشید که پول هایش را کاشت که درختی از پول بروید! تعدادی از متقاضیانی که در آکادمی عبادی ثبت نام می کنند، قبل از آمدن به اینجا  پول قابل ملاحظه ای برای کلاس های فوق فشرده تضمینی در جایی دیگر خرج کردند که هرگز رنگ پولشان را دوباره ندیدند.

 

7.     آیا کلاس های فوق فشرده تضمینی آیلتس IELTS قابل اعتماد هستند؟

در کلاس های فوق فشرده تضمینی، ضمانت برگشت شهریه کلاس آیلتس IELTS با شرایطی که در قرارداد با زیرکی پیش بینی شده است بی معنی می شود. معمولاً یک شرط این است که تمامی تمرین های منزل انجام شود، که به نظر آسان می آید، ولی وقتی که کلاس فوق فشرده است شما به روزی حدود 10 ساعت تمرین و انجام تمرین در منزل نیاز دارید که کمتر کسی می تواند به مدت سه ماه هر روز انجام دهد. بنابراین کلاس از حالت تضمینی خارج می شود و در نهایت رضایت می دهید که خودتان کم کار کردید.


Too Fast

 

8.      کلاس فوق فشرده آیلتس IELTS برای چه شاگردی مناسب است؟

 کلاس فشرده یا فوق فشرده آیلتس IELTS تنها برای شاگردی مناسب است که در سطح پیشرفته زبان انگلیسی باشد و فقط نیاز به یک دوره انواع نمونه سوالات آیلتس IELTS، جمع بندی و رفع اشکال با استاد دارد. در غیر این صورت حجم آنچه شاگرد نمی داند و لازم است که یاد بگیرد خیلی زیاد است. یادگیری لغت معنی، اصطلاحات و مطالب آنقدر زیاد هستند که پدیده ای در حافظه اتفاق می افتد که باعث فراموشی سریع آنچه می خوانید می شود، به این پیدده اصطلاحاً منع بعدی در قبلی گفته می شود. به عبارت حجم اطلاعات ورودی آنقدر زیاد است که فرصت برای تحکیم اطلاعات قبلی در حافظه نیست. اصطلاحاً یادگیری عمیق اتفاق نمی افتد، و معمولاً قبل از روز آزمون بیشتر آنچه یادگرفتید در حافظه تان قابل دسترس نیست و استرس زیادی خواهید داشت.

 

9.      مدت زمان دوره آیلتس IELTS را با مدت زمان لازم برای کسب نمره هدف در آیلتس IELTS اشتباه نگیرید.

 نوع دیگری هم متقاضی کلاس آیلتس IELTS وجود دارد که با اینکه در سطح انگلیسی ضعیفی هستند اما ناچار هستند که کلاس فوق فشرده آیلتس IELTS بگیرد، چون فرصت بیشتری برای گذراندن دوره کامل آیلتس IELTS ندارند، به عبارتی ناچار هستند که بهترین تلاششان را بکنند با اینکه می دانند فرصت کافی نیست. معمولاً این متقاضیان اگر در تاریخ خاصی آیلتس IELTS را نگیرند، دیگر به دردشان نمی خورد. در کمال تعجب خیلی موقع ها هم موفق می شوند، ولی شانس در آن دخیل است.

 

14

 

مثلا یکی از شاگردان آکادمی عبادی در مدت فقط دو ماه در آزمون آیلتس IELTS موفق شد که ما آن را به عنوان یک رکورد در نظر نمی گیریم. علت این بود که بیشتر سوالات در هر چهار مهارت درباره روانشناسی و یا کودک بود و آن خانم نیز روانشناس کودک بودند! به عبارتی با دامنه لغت معنی و موضوع آزمون از قبل آشنایی خوبی داشتند و ما هم در این دو ماه توانسته بودیم سطح زبان انگلیسی ایشان را به اندازه ای قوی کنیم که بتوانند خوب صحبت کنند و بنویسند. بنابراین دامنه لغت معنی محدودی داشتند و اگر سوالات درباره مثلا کشاورزی بود آن خانم شاید نمره 4 هم نمی گرفت. به عبارتی اگر واقعاً در سطح پیشرفته انگلیسی هستید یا اینکه چاره ای به جز امتحان کردن شانستون ندارید کلاس آیلتس IELTS فوق فشرده بگیرید. در غیر این صورت همانطور که از قدیم گفتند، رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود، نه سه ماه روزی ده ساعت تمرین و باقی مدت خسته رود!

 

قدم دوم: بهترین کلاس تضمینی آیلتس IELTS کجاست؟

 

10.  مقایسه انواع کلاس های تضمینی آیلتس IELTS:

 تدریس خصوصی تضمینی لازم است که روشی باشد که شما خیالتون راحت باشد که مبلغی که هزینه می کنید به نتیجه می رسد، درست است؟ اما در واقعیت معمولاً اینطور نیست. در این قسمت می خواهیم با هم انواع قراردادهای تدریس تضمینی آیلتس IELTS را مرور کنیم و ببینیم که کدام انتخاب شماست .

 

06

 

نوع اول: اگر ادعای تضمینی وجود دارد درباره معنی آن تحقیق کنید. هیچ چیز بدتر از این نیست که به راحتی به آنچه می شنویم اعتماد کنیم و از اعتماد ما سوءاستفاده شود، آیا برای شما پیش آمده تا به حال چیزی بخرید که بعد از اینکه به منزل می آورید متوجه شوید که آنچه فکر می کردید نیست؟ گاهی کلمه ضمانت نامه آیلتس IELTS فقط یک کلمه است، مثلا یک آموزشگاه آیلتس IELTS ممکن است که به جای برگشت مبلغ کلاس ها به شما، این را ضمانت کند که اگر در آزمون آیلتس IELTS قبول نشدید مبلغی که فقط برای آزمون های آزمایشی ماک آیلتس IELTS پرداخت کردید، نه خود کلاس های آیلتس IELTSی که ثبت نام کردید، درصدیش به شما برگردد. آیا این را می شود ضمانت نامه یا بیمه نامه آیلتس IELTS دانست؟

نوع دوم: یا گاهی اساتیدی ضمانت می کنند که اگر در آزمون آیلتس IELTS قبول نشدید به شکل رایگان جلساتی با شما کار کنند که آماده شوید و دوباره امتحان دهید. آیا شاگردی که  به هدف نرسیده واقعاً مایل است که با استادی که فکر می کرده او آماده است ولی نبوده، دوباره کلاس داشته باشد؟ آن هم موقعی که رایگان است و استاد انگیزه کمتری برای آموزش دلسوزانه دارد؟

نوع سوم:  در تدریس خصوصی تضمینی آیلتس IELTS گاهی قرارداد این است که کلاس شما 50 درصد از کلاس های بدون ضمانت نامه بدون هیچ علتی گرانتر است، یعنی همان کلاس نیمه خصوصی آیلتس IELTS را دارید که داشتید، ولی حالا یک و نیم برابر دیگران شهریه آیلتس IELTS می دهید. در عوض اگر موفق نشوید تمامی شهریه به شما پرداخت می شود، اگر به این الگو دقت کنید، در حقیقت آن موسسه یا استاد آیلتس IELTS موفقیت شما را تضمین نمی کند، بلکه شما هستید که خودتان را با پرداخت مبلغ بیشتری بیمه می کنید، به این شکل شاگردانی که مبلغ 50 درصد بیشتر پرداخت می کنند، پرداخت مبلغ کامل شهریه شما را ضمانت می کنند. درست مانند سیستم بیمه اتومبیل. با این تفاوت که به جای درصد اندکی بیشتر، شما 50% بیشتر شهریه پرداخت می کنید. با این حال شاید این گزینه به نظر عملی تر از انواع قبلی ضمانت نامه های آیلتس IELTS باشد. با این حال لازم است که قرارداد را با دقت بخوانید، گاهی اما و اگر هایی در قرارداد وجود دارد که ممکن است در آخر شما را واجد شرایط دریافت مبلغ نکند، یعنی هم بیشتر شهریه بدهید و هم واجد شرایط دریافت چیزی نباشید!

آیا مثال دیگری  از ضمانت نامه های بی فایده در خریدهای دیگر به ذهن شما می رسد؟

 

ضمانت نامه آیلتس IELTS آکادمی عبادی:

ضمانت نامه آیلتس IELTS در اینجا به شکل دیگری عرضه می شود، در صورتی که مایل به استفاده از ضمانت نامه آیلتس IELTS باشید لازم است که قرارداد ضمانت نامه را قبل از شروع کلاستون مطالعه و امضاء کنید. در ضمانت نامه آیلتس IELTS آکادمی عبادی شهریه جلسات برگزار شده به شما برگردانده نمی شود، بلکه در صورت عدم موفقیت هزینه کامل امتحان آیلتس IELTS به شما برگردانده می شود، آن هم بدون اینکه به خاطر ضمانت نامه حتی یک هزارتومانی شهریه بیشتری نسبت به گروهی که قرارداد ضمانت نامه را امضاء نکردند گرفته باشیم، به عبارتی در آکادمی عبادی دریافت ضمانت نامه باعث افزایش شهریه شما نسبت به باقی شاگردان نمی شود، اما تخفیفی هم برای شما در نظر گرفته نمی شود، اما چرا؟

در آکادمی عبادی زبان آموزان قبل از شرکت در آزمون بارها آزمایش و تعیین سطح می شوند، بنابراین وقتی که سرجلسه می روند در سطح لااقل نیم نمره بالاتر از نمره هدف هستند، اما اگر به هر دلیلی مثل اضطراب یا استرس در آزمون آیلتس IELTS موفق نشوند این اطمینان را دارند که هزینه امتحان به آنها برگردانده می شود که با آرامش در امتحان دوباره شرکت کنند. به این شکل در حقیقت به خودمان کمک کردیم، چون هیچ چیز برای موفقیت شما در روز امتحان آیلتس IELTS مفید تر از این نیست که آرامش بیشتری داشته باشید.

 

10

 

در عین حال شاگردانی که ضمانت نامه را امضاء می کنند مجبور به انجام تمرین های منزل هستند و اگر بعد از آزمون آزمایشی مشخص شود که هنوز به نمره هدف در آیلتس IELTS نرسیدند، لازم است که برای ثبت نام در آزمون آیلتس IELTS صبر کنند. آنگاه اگر کافی باشد به شکل خودخوان برنامه ریزی و  تمرین منزل بیشتری خواهند داشت و یا اگر لازم باشد جلسات بیشتری با استاد تمرین می کنند. به عبارتی شما وقتی آماده هستید که نتیجه آزمون آزمایشی شما بگوید که آماده هستید. سوالات آزمون آزمایشی مستقیم از خود سفارت خریداری شده است و در بازار نیست. شرایط ضمانت نامه آیلتس IELTS آکادمی عبادی هرچند وقت یکبار ممکن است که به روز شود، بنابراین لازم است که به خود ضمانت نامه قبل از امضاء رجوع کنید.

بسته های آموزشی آیلتس IELTS آکادمی عبادی یکی از موفق ترین منابع تکمیلی دوره آیلتس IELTS هستند، تا امروز با افتخار شاگردی نداشتیم که در آزمون این بسته ها قبول شده باشد ولی در آزمون آیلتس IELTS نمره هدف را بدست نیاورده باشد. به همین علت گذراندن بسته های آموزش آیلتس IELTS آکادمی عبادی یکی از شروط اصلی ضمانت نامه آیلتس IELTS هستند. بسته های آموزشی آیلتس IELTS به شکل رایگان به شاگردان آکادمی عبادی عرضه می شود، چه ضمانت نامه داشته باشند چه خیر. بنابراین آنقدر به خودمان اعتماد داریم که بدون دریافت مبلغ بیشتری از شما، در صورت تمایل موفقیت شما در آزمون آیلتس IELTS را تضمین کنیم.

مقاله ای که شما مطالعه کردید یکی از چهار مقاله  مهم برای انتخاب بهترین کلاس آیلتس IELTS بود، برای مطالعه راهنمای کامل انتخاب بهترین کلاس آیلتس IELTS اینجا کلیک کنید.

 

36kcdBK

 

برای آنهایی که به فردایی بهتر می اندیشند

بابک عبادی 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
/component/komento/?controller=captcha&task=display&tmpl=component&captcha-id=681862
شرایط و قوانین.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره ها و ثبت نام با ما تماس بگیرید

کارشناسان آموزش به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

ارتباط با ما