پنجشنبه 27 مرداد 1401.
امروز :

 

راهنمای کامل انتخاب بهترین کلاس آیلتس IELTS

هدف شما مهاجرت به یک سرزمین بهتر با معیارهای شما، یا کاری با حقوق بالاتر و یا ادامه تحصیل است. شما در جستجوی بهترین کلاس آیلتس IELTS هستید تا با بیشترین سرعت و کمترین هزینه یکبار برای همیشه به نمره هدف در آیلتس IELTS برسید. اما در این جستجو برگزار کننده های دوره آمادگی آیلتس IELTS چگونه شما را برای تشخیص بهترین انتخاب راهنمایی می کنند؟ همه  ادعاء می کنند که تنها مرکز تخصصی برگزاری دوره های آمادگی آیلتس IELTS در ایران هستند و استاد های خصوصی آیلتس IELTS نیز بهترین استاد آیلتس IELTS ایران! هیچ مرجع قابل اعتمادی هم برای رتبه دادن به آنها نیست. خوب شما به چه شکل می توانید بهترین استاد آیلتس، بهترین دوره آمادگی آیلتس، یا ساده تر بگوییم بهترین کلاس آیلتس IELTS را در این شرایط پیدا کنید؟ در این مقاله آکادمی عبادی، برگزار کننده شناخته شده کلاس های نیمه خصوصی و خصوصی آیلتس IELTS از سال 1379 تا امروز،  تمامی نکات طلایی برای تشخیص بهترین کلاس آیلتس IELTS را فاش می کند تا هر مشتری، هر جایی که زندگی می کند،  خودش بتواند بر اساس هدف و شرایطش بهترین کلاس آیلتس IELTS را انتخاب کند. امیدوارم به این شکل برای سطح فکر شما احترامی را قائل شده باشیم که شایسته شماست.

 

01

 

این راهنما به شما چه می دهد؟

بعد از مطالعه چهار مقاله زیر، شما نکته های طلایی را برای انتخاب بهترین کلاس آیلتس IELTS خواهید آموخت که شاید به همه آن ها قبلاً فکر نکرده باشید. هر کدام از این چهار مقاله به شما قدرت تشخیص بیشتری می دهد و ذهن شما را تجهیز می کند  تا از طرف دیگر میز، یعنی از دید برگزار کننده های دوره های آیلتس IELTS به یک کلاس آیلتس IELTS نگاه کنید. شاید تک تکِ این توصیه ها به نظر ساده باشند، ولی وقتی که همگی را در کنار هم در نظر می گیرید، تصویری کامل از روش تشخیص و انتخاب بهترین کلاس آیلتس IELTS پیدا خواهید کرد. شما خواهید دانست که چه مواردی را لازم است که تحقیق کنید، چه مواردی  را از قبل از ثبت نام بپرسید و چطور مثل یک استاد حرفه ای یک کلاس آیلتس IELTS را ارزیابی کنید.

 

02

 

درست مانند هر خرید دیگری، یک مشتری خُبره لازم است که محصول ممتاز را از معمولی و محصول معمولی را از محصولِ بد تشخیص دهد. صبور باشید و همه آنچه لازم است را قبل از انتخاب کلاس آیلتس IELTS خودتان در این چهار مقاله مطالعه کنید، تا فقط یکبار و در یک کلاس آیلتس IELTS شرکت کنید و برای همیشه خاطره موفقیت خودتان را به یاد گار داشته باشید. تحقیق کردن برای انتخاب بهترین کلاس آیلتس IELTS کار آسانی نیست، ولی به خاطر پولی که به سختی در می آورید، زمانی که به سختی آزاد می کنید و آرزوهای آینده که به خاطر آنها شب ها به سختی خوابتان می برد، لازم است.بعد از موفقیت در آزمون آیلتس، گویا که شما انسان دیگری شدید یا شاید دنیا تغییر کرده، جهان فرصت های جدیدی در اختیار شما می گذارد و هدف شما هرآنچه باشد حالا ممکن تر به نظر می رسد.

 

 نگارش این چهار مقاله از نگارنده ( بابک عبادی) بیش از 90  ساعت زمان گرفت.  خواندن هر  چهار مقاله از شما حدود  90 دقیقه زمان خواهد گرفت، تا آنچه یاد می گیرید تجربیات تلخی که در سر راه شما هستند را از خاطرات آینده شما محو کند.  از نکات مهم نکته بردارید و  اگر سوالی برای شما باقی ماند از منوی بالای صفحه با ما تماس بگیرید. در حین خواندن این مقاله برخی از ویژگی های کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی آیلتس IELTS آکادمی عبادی را نیز به شما معرفی می کنیم.

 

03

 

مقاله اول: راهنمای کامل انتخاب بهترین استاد آیلتس IELTS

مقاله دوم: 10 نکته مهم قبل از پرداخت شهریه کلاس آیلتس IELTS

مقاله سوم: بهترین متد، بهترین منابع و بهترین کتاب های آیلتس IELTS

مقاله چهارم: 5 اشتباه مهم در انتخاب بهترین کلاس آیلتس IELTS

 

 

برای آنهایی که به فردایی بهتر می اندیشند

بابک عبادی  

نظر خود را اضافه کنید.

0
/component/komento/?controller=captcha&task=display&tmpl=component&captcha-id=681817
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • https://secure.gravatar.com/avatar/5e52d7e9ab6cdef55ec6b5426f0dfde9?s=100&d=mm

    مهمان (محمدرضا)

    به به عجب قلم شگفت انگیزی ، یکی از بهترین نوشته هایی بود که تابحال خواندم ; شما می‌توانستید با این قلم جادویی که دارید نویسنده معروفی بشید , خیلی ترغیب شدم در کلاسهای شما شرکت کنم

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره ها و ثبت نام با ما تماس بگیرید

کارشناسان آموزش به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

ارتباط با ما