چهارشنبه 15 تير 1401.
امروز :

در پایین این صفحه به لیست تمامی مقالات مهم بخش آیلتس دسترسی پیدا می کنید

بهترین کلاس آمادگی آیلتس IELTS کجا برگزار می شود؟

 

شما طبیعتاً در جستجوی بهترین کلاس آیلتس IELTS هستید تا در زمان و هزینه صرفه جویی کنید و یکبار و برای همیشه نمره ای که لازم دارید را بدست بیارید و هر چه زودتر باقی برنامه های خودتان را برای رسیدن به هدف نهایی پیش ببرید، هدف شما احتمالا مهاجرت به یک سرزمین بهتر با معیارهای شما و یا ادامه تحصیل است، اما در این شرایط موسسات زبان ایران چگونه شما را راهنمایی می کنند؟ همه موسسات ادعا می کنند که بهترین هستند، هیچ انجمنی، سازمانی یا معیاری هم برای سنجش آنها نیست، حتی نظر هایی که آن لاین نوشته می شود نیز اکثراً توسط خود موسسات در تعریف از خودشان می نویسند، خوب شما به چه شکل می توانید بهترین دوره آیلتس را پیدا کنید؟ همه موسسات هم که تنها مرکز تخصصی آموزش آیلتس IELTS در ایران هستند! خوب صادقانه توصیه ما به شما این است که اگر اینقدر خوش شانس هستید که دوستی را می شناسید که نمره هدفش در آیلتس IELTS را به سادگی و به سرعت گرفته، از او راهنمایی بگیرید که به چه روشی اینکار را کرده و همان راه ایشان را ( اگر شرایط شما شبیه ایشان است) انجام دهید. ما نیز بدون هیچگونه ادعای غیر علمی، ظاهر و باطن آنچه در کلاسهای ما به زبان آموزان تقدیم می شود را اینجا برای شما لیست کرده ایم،  می توانید این خدمات را بخوانید و برای اعتماد بیشتر بعد از تعیین وقت تعیین سطح به موسسه تشریف بیارید، موفقیت زبان آموزان را بعد از صحبت با خودشان جویا شوید و در یکی از کلاسها رایگان یک جلسه میهمان باشید و فقط مشاهده کنید. امیدوار هستیم به این شکل برای سطح فکر شما احترامی را قائل شده باشیم که خودمان اگر جای شما بودیم انتظار داشتیم برای ما قائل شوند.

 

ضمانت نامه واقعی آزمون آیلتس

آکادمی عبادی به موفقیت شما در آزمون آیلتس اعتماد دارد  و برگشت کامل هزینه ثبت نام آزمون آیلتس را، در صورت عدم کسب نمره هدف شما، ضمانت می کند!

12

 

 مزایای کلاس های آیلتس آکادمی عبادی در یک نگاه

 

 آموزش خصوصی عبادی تدابیر ویژه ای برای موفقیت شما فراهم کرده است که تا آنجا که ما می شناسیم ،با افتخار در هیچ جای دیگر ایران  همه آن را یکجا نخواهید یافت!

1.      نتیجه گیری سریع

همه ما اینگونه تبلیغات را دیده ایم که در مدت بسیار اندک از مقدماتی تا آیلتس 7 را طی کنید،ولی می دانیم که برگزار کردن کلاس در مدت زمانی کوتاه یک بحث است و اینکه شما نتیجه بگیرید بحث دیگری. در آکادمی عبادی شما به سریعترین شکل به نتیجه می رسید.

 

نگاهی به برنامه آموزشی کلاس های عادی و فشرده آکادمی عبادی داشته باشیم:

آموزش عادی 12 ماه از کاملاً مقدماتی تا نمره 7 : با هفته ای 4 ساعت کلاس ( دو جلسه) و روزی 2 ساعت تمرین در منزل

آموزش فشرده 6 ماه از کاملاً مقدماتی تا نمره 7 : با هفته ای 8 ساعت کلاس ( چهار جلسه) و روزی 6 ساعت تمرین در منزل

 

2.      امکان میهمان شدن در کلاس قبل از پرداخت شهریه

شما می توانید قبل از اینکه شهریه ای پرداخت کنید، با هماهنگی قبلی، سر یکی از کلاس های آکادمی عبادی میهمان باشید و کلاس را تجربه کنید، به این شکل با آرامش بیشتری اقدام خواهید کرد و ایده درستی از آنچه کلاس به شما ارائه می دهد پیدا می کنید، البته یکبار میهمان شدن نمی تواند همه آنچه در کلاس اجرا می شود را به شما آموزش دهد و فقط جنبه آشنایی ابتدایی دارد.

 

3.      امکان انصراف و پس گرفتن باقی شهریه تا قبل از جلسه چهارم

هیچ چیز به شما این اطمینان را نمی دهد که پول زحمت کشیده شما در جای درستی سرمایه گذاری شود. در کلاستون شرکت کنید و اگر بعد از گذشت چند جلسه به هر دلیلی احساس کردید که مایل به ادامه نیستید فقط کافی است که اطلاع دهید. شهریه به شکل 8 جلسه ای ( خصوصی) و یا 12 جلسه ای ( نیمه خصوصی) پرداخت می شود.

 

4.      امکان درخواست تعویض استاد در هر زمان و به هر دلیل که مایل باشید

انتخاب یک استاد فقط بحث مهارت استاد در تدیس نیست، بلکه رواشناسی و ارتباط انسانی در کنار آن وجود دارد که لازم است شکل بگیرد، اگر شما از شخصیت استادتون خوشتان نمی آید و به اصطلاح آن ارتباط پویایی که برای پیشرفت شماست را پیدا نکردید یا به هر دلیلی احساس رضایت ندارید، می توانید درخواست تعویض استاد دهید، این حق شماست که بتوانید از تک تک دقایق کلاس استفاده کنید، درک می کنیم که گاهی خصوصیات یک استاد برای یک شاگرد بهترین است ولی برای شاگرد دیگری شاید بهترین انتخاب نباشد.

 

5.      همکاری با فقط اساتیدی که آمار  موفقیت بالا دارند

در آکادمی عبادی برای ادامه همکاری با مدرسین قانون ساده ای وجود دارد که راز بقای ما از سال 1379 تا امروز است. ادامه همکاری به شرط رضایت و موفقیت شاگردان آن استاد است. متد آکادمی عبادی موفقیت 100 درصد دارد اگر و فقط اگر استاد و زبان آموز آن را به درستی اجرا کنند. آکادمی عبادی درباره انتخاب استاد بسیار سخت گیر است و نه فقط از لحاظ مهارت تدریس، بلکه از لحظه اخلاقی تک تک استاد ها را گلچین می کنیم.

 

6.       شهریه کمتر

شهریه آکادمی عبادی را با کلاس های خصوص اساتیدی که شهرتی به خوبی آکادمی عبادی دارند مقایسه کنید.آکادمی عبادی با داشتن متقاضیان زیاد شرکت در کلاس هایش می تواند وقت اساتیدش را به شکل خوب تکمیل کند و به این شکل با ارائه تخفیف های ویژه شهریه کلاس را قدری کاهش دهد.

 

7.      ارائه ضمانت نامه آیلتس بدون افزایش شهریه

ضمانت نامه آیلتس، بیمه نامه آیلتس، تدریس تضمینی آیلتس،... مهم نیست که نام آن را چه می گذاریم، سوال این است که آیا این تضمین برای شما هزینه اضافی دارد؟ ضمانت نامه آیلتس آکادمی عبادی روشی برای کسب درآمد از شاگردان نیست و نشان دهنده اعتماد آکادمی عبادی به نتیجه خدمات آموزشی اش است. این ضمانت نامه به شکل رایگان ارائه می شود. در این ضمانت نامه مبلغی که برای شرکت در کلاس پرداخت کردید به شما برگردانده نمی شود، چون این مبلغ برای شرکت در کلاس بوده است، بلکه تضمین می شود که در صورت عدم موفقیت در آزمون آیلتس، هزینه کامل آزمون آیلتس واقعی به شما برگردانده می شود که بتوانید یکبار دیگر در آزمون شرکت کنید. برای دریافت ضمانت نامه لازم است که قرارداد آن را امضاء کنید.

 

8.      شرکت در 12 آزمون آزمایشی رایگان آیلتس

در آکادمی عبادی آزمون های ماک آیلتس برای شرکت کنندگان دوره های آیلتس آکادمی عبادی رایگان هستند. سوالات آزمون ها از سفارت خریداری شده و سوالات واقعی آزمون های برگزار شده قبلی هستند.  نمره کامل در هر بخش، بهمراه اشتباهات برای شما مشخص می شود. بخش مکالمه توسط استاد عبادی در آمریکا تصحیح می شود و در انتها بخش رایتینگ آزمون بهمراه تصحیح کامل و جدول تحلیل اشتباهات برای شما ایمیل می شود. هر زبان آموز می تواند تا 12 آزمون را به طور رایگان شرکت کند.

 

9.      دریافت تمامی 16 بسته آموزشی آیلتس آکادمی عبادی به شکل رایگان

تا امروز شاگردی نداشتیم که بسته های آموزشی آیلتس آکادمی عبادی را گذرانده باشد ولی در آزمون آیلتس به موفقیت نرسیده باشد. برای رسیدن به سطح هر نمره آیلتس مطالعه تعداد معینی از این شانزده بسته لازم است. بسته های آموزشی بخش مکمل کلاس هستند که لغت معنی هایی مهمی که بارها در آزمون آیلتس استفاده شده اند را پوشش می دهند. همینطور اصطلاحات و پترن های مهم در آزمون آیلتس را در اختیار شما قرار می دهند. به این شکل وقتی که به سطح کلاس آیلتس رسیدید تمرکز فقط بر استفاده از آنچه یادگرفتید و تمرین تکنیک های آیلتس است.

 

10.  دریافت رایگان  فیلم های آموزش آیلتس استاد عبادی

فیلم های آموزش آیلتس استاد عبادی نه تنها در همه کلاس های آیلتس پخش، تمرین و آموزش داده می شوند، بلکه بعد از پایان هر دوره در صورت تمایل در اختیار شما قرار می گیرند که بیشتر تمرین کنید. این فیلم ها مهمترین نکات، تکنیک ها و استراتژی های پاسخگویی به سوالات آیلتس در هر چهارت مکالمه، نوشتن، شنیدن و خواندن را پوشش می دهند، به این شکل همه استاد ها با یک استاندارد آموزشی پیش می روند و سپس کلاس را با توجه به نیاز شما غنی می کنند.

 

11.  دریافت رایگان جزوه تخصصی رایتینگ آیلتس آکادمی عبادی

جزوه رایتینگ آیلتس آکادمی عبادی به جرأت یکی از کامل ترین جزوه های رایتینگ است که نه تنها استراتژی ها، بلکه لغت های مهم، کلمات ربط مهم و همینطور پترن های مهم برای آزمون رایتینگ را پوشش می دهد. بلکه روش سریع سازماندهی و توسعه مطلب را نیز در هر بخش رایتینگ به شما می آموزد. این جزوه که شامل سه بخش است در کلاس آیلتس در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد.

 

12.  دریافت رایگان پادکست های آموزشی استاد عبادی

پادکست های استاد عبادی، شبیه مقاله آموزشی هستند، اما به جای اینکه بخوانید گوش می کنید، به این شکل می توانید در هنگام رفت آمد، ورزش و یا رسیدگی به کارهای منزل همزمان یاد بگیرید. هر پادکست به حل یک مسئله خاص می پردازد که سوال بخشی از زبان آموزان است، دامنه بحث این پادکست ها نه تنها مسائل آموزشی، بلکه برنامه ریزی، روانشناسی و حتی سوالات مربوط به مهاجرت و ویزای تحصیلی را پوشش می دهد.

 

13.   تصحیح رایگان 12 رایتینگ بهمراه جدول تحلیل اشتباهات

شاگردان آکادمی عبادی می توانند تا سقف 20 رایتینگ را بدون پرداخت هزینه ای برای تصحیح به موسسه تحویل دهند. توصیه می شود که بعد از دریافت رایتینگ تصحیح شده، به نقاط ضعف، جدول اشتباهات، گروه اشتباهات و توصیه های استاد درباره اشتباهات و نقاط قوت خودتان توجه کنید و سپس رایتینگ بعدی را بنویسید. هر رایتینگ با توجه به استاندارد آیلتس نمره دهی می شود تا بتوانید تخمین قابل اعتمادی از وضعیت پیشرفت خودتان داشته باشید.

 

14.  عدم افزایش تعداد جلسات کلاس

 در آکادمی عبادی به ندرت تعداد جلسات تخمین زده شده افزایش می یابد چون هدف این نیست که هزینه آموزش شاگرد افزایش یابد. این به خاطر تعیین سطح دقیق و همینطور برنامه ریزی دقیقی است که در طول آموزش برای شما انجام می شود. هدف این است که شما در زمانی که تصمیم دارید و برنامه ریزی شده است به نتیجه برسید، تا از نتیجه کار راضی باشید. در نظر داشته باشید که گاهی برای رسیدن به این هدف لازم می شود که تمرین های منزل شما بیشتر از قبل شود.

 

15.  نظارت مستقیم به کیفیت کلاس ها توسط استاد عبادی

 همینطور که شاید بدانید استاد عبادی بنیان گذار آکادمی عبادی هستند، ایشان در آمریکا یک شرکت بین المللی ترجمه شفاهی دارند که خدمات ترجمه به غیر انگلیسی زبانان ارائه می دهد. تمامی اساتید آکادمی عبادی توسط ایشان انتخاب می شوند. همه کلاس هایی که داخل ساختمان موسسه برگزار می شوند ضبظ شده و به شکل تصادفی توسط استاد عبادی جهت بررسی کیفیت کار اساتید بررسی می شوند. همینطور همه استاد ها هر ماه با استاد عبادی به شکل تلفنی مشاوره دارند و درباره زبان آموزان و پیشرفتشان گزارش داده و مشورت می گیرند. از طرف دیگر خود زبان آموزان نیز به شکل هفتگی یا ماهانه با استاد عبادی وقت مشاوره می گیرند. به این شکل نظارت و هماهنگی کاملی در جهت موفقیت شما وجود دارد.

 

16.  مشاوره آموزشی مستقیم با استاد عبادی به جای سوپرواریز

 همانطور که ذکر شد، شما می توانید مستقیم و  منظم با استاد عبادی مشاوره داشته باشید، در این مشاوره ها مسائل و نگرانی شما دانه به دانه مطرح و بررسی می شود و راهنمایی دریافت می کنید. اگر لازم باشد به استاد شما سفارش می شود و حتی اگر انتقادی داشته باشید که مایل باشید به شکل گم نام مطرح شود به این شکل منتقل می کنید. تجربه نشان داده که این ارتباط باعث آرامش و پیشرفته روانتری در مسیر آموزش شما می شود، چون می دانید که استاد عبادی نیز علاوه بر استاد در کنار شما هستند.

 

17.   تمرین های سریعتر تخصصی IEP: یکی از ویژگی های منحصر به فرد آموزش آکادمی عبادی

تمرین های IEPیعنی تمرین هایی که فقط برای حل یک نقطه ضعف خاص طراحی شده اند، به این شکل به جای اینکه لازم باشد تمامی تمرین ها دوباره دوره شود، فقط بر روی آنچه نیاز به تقویت دارد تمرکز می شود. به عنوان مثال فرض کنید که شما سرعت صحبت کردنتان به شکل غیر طبیعی آهسته است، بعد از اینکه علت این مسئله مشخص شد تمرین IEPویژه آن  در اختیار شما قرار می گیرد. تمرین های IEPدر مشاوره توسط استاد عبادی بعد از تشخیص علت برای شما ارسال می شود.

 

18.  تعیین سطح کتبی رایگان در موسسه و سپس امکان تعین سطح و مشاوره رایگان تلفنی توسط خود استاد عبادی از آمریکا

تعیین سطح دقیق برای موفقیت شما مهم است، اگر کلاس از سطح شما پایین تر یا بالاتر باشد، وقت و هزینه شما هدر خواهد رفت و از کلاس نتیجه ای نخواهید گرفت. تعیین سطح در آکادمی عبادی چندین بخش دارد که بخش آخر آن توسط خود استاد عبادی انجام می شود، به این شکل نه تنها تعیین سطح کاملی دارید، بلکه نیازها، هدف و مسائلی که بر موفقیت شما تاثیر خواهند گذاشت از شما پرسیده و در نظر گرفته می شود. به عنوان مثال شاگردی که تسلط کافی بر گرامرها ندارد چون فراموش کرده با شاگردی که هرگز گرامرها را نمی دانسته شاید در تعیین سطح نمره یکسانی بگیرند ولی در حقیقت در یک سطح نیستند، این ظرافت هاست که باعث صرفه جویی در هزینه های شما می شود.

 

19.  امکان شرکت در کلاس بدون تعیین سطح یا قبولی در آزمون ترم قبل

اگر شما مایل هستید که دوره خاصی را در موسسه بدون تعیین سطح و یا کسب نمره قبولی در آزمون دوره پیش نیاز بگیرید، این امکان برای شما وجود دارد که در یک کلاس یک نفره دوره مورد نظر را بگذرانید. به این شکل همانطور که مایل باشید از دوره ها استفاده می کنید و از طرفی چون کلاس یک نفره است، نگرانی اینکه سطح شما به کیفیت کلاس هم کلاسی دیگر صدمه بزند وجود ندارد. از طرف دیگر این امکان نیز برای استاد شما وجود دارد که اشتباهاتی که از دوره پیش نیاز دارید را با شما کار کنند و از کلاس به شکل خصوصی حتی بیشتر استفاده کنید.

 

20.  سابقه آموزش از سال 1379 شمسی (2000 میلادی)  

گفته اند آنچه را که نپاید نشاید؛ یکی از مواردی که نشان دهنده موفقیت متد و کیفیت یک کلاس است، سابقه آن است، آکادمی عبادی خوش نام از سال 2000 میلادی یعنی 1379 تا کنون در کنار شماست. در این مدت کیفیت، برنامه ریزی و منابع آکادمی عبادی بارها بهتر شده اند، شاید برای آنهایی که به زیبایی محیط کلاس می اندیشند، دکوراسیون و تجهیزات آکادمی عبادی به شیکی و زیبایی موسساتی که به تازگی باز شدند نباشد، ولی آنچه آکادمی عبادی را خاص می کند، نگاه متفاوت این موسسه کوچک به موفقیت شاگردان است، ما در موفقیت شاگردان موفقیت خودمان را می بینیم، وعده ای که ممکن نباشد نمی دهیم و همیشه شما را برای شرایطی بدتر از انتظار آماده می کنیم. به این شکل به آینده ای نگاه می کنیم که شما نیز بعد از کسب موفقیت به جمع دوستان آکادمی عبادی بپیوندید. 

 

 برای دریافت مشاوره و وقت تعیین سطح رایگان از منوی بالا گزینه "تماس با ما" را انتخاب کنید

 

مقالات دیگر...

 1. اطلاعات کلیدی برای موفقیت سریع تر در آیلتس، اخذ پذیرش تحصیلی و یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت
 2. چند ساعت مطالعه و تمرین برای رسیدن به نمره 8 آیلتس از نمره 6 لازم است
 3. معرفی کلاس آن لاین مکالمه انگلیسی، تافل و آیلتس برای شهرستان ها و کشورهای دیگر
 4. آیا موفقیت در آزمون آیلتس با نمره 7 از کاملاً مبتدی در دو ماه ممکن است؟
 5. آیا می شود با سطح بالای متوسط در آزمون آیلتس نمره خوب آورد؟
 6. آشنایی بیشتر با ضمانت نامه آیلتس آکادمی عبادی
 7. استخدام کارمند جایگزین برای فقط 6 روز کار در موسسه با 90 درصد تخفیف کلاس زبان
 8. هفت توصیه کلی برای موفقیت سریع شما در آزمون آیلتس یا تافل
 9. برنامه ریزی و متد برای کسب نمره 7 آیلتس در سه ماه
 10. 5 اشتباه مهم در انتخاب بهترین کلاس آیلتس
 11. راهنمای کامل بهترین متد، منابع و کتاب های آمادگی آیلتس
 12. 10 نکته مهم قبل از پرداخت شهریه کلاس آیلتس
 13. چگونه بهترین استاد آیلتس را انتخاب کنیم؟
 14. مقایسه و انتخاب بهترین کلاس آیلتس
 15. سوالات متداول در مورد آزمون آیلتس
 16. هفت جمله طلایی برای آزمون writing
 17. Essay Writing
 18. IELTS Writing: a common mistake
 19. IELTS Writing: telling the difference between formal and informal
 20. IELTS writing: using transitional phrases
 21. 4ways to get in trouble with your IELTS writing tasks
 22. IELTS Writing: connective words (part 4)
 23. IELTS Writing: connective words (part 3)
 24. IELTS Writing: connective words (part 2)
 25. IELTS Writing: connective words (part 1)
 26. IELTS Writing: connective words (part 1)
 27. 2 assumptions you shouldn't make about your IELTS exam
 28. Spelling in IELTS: British or American
 29. 9Academic IELTS Writing tips from Phuong on how to get Band 7
 30. Free Writing Samples
 31. IELTS Writing - How to avoid getting penalized or disqualified
 32. IELTS Writing - half-band scores
 33. IELTS Writing - how your band score is calculated
 34. IELTS test score - important change
 35. Tips by IELTS examiner
 36. IELTS Writing 2 Task explained
 37. Tips for Writing Task 1 of IELTS Academic test
 38. More Writing tips for IELTS General module
 39. Writing tips for IELTS General module
 40. IELTS writing – sample essay 1 band 8
 41. IELTS writing – sample essay 2 band 8
 42. IELTS writing – sample essay 3 band 8
 43. IELTS writing – sample essay 4 band 8
 44. IELTS writing – sample essay 5 band 8
 45. IELTS writing – sample essay 6 band8
 46. IELTS writing – sample essay 7 band 8
 47. IELTS writing – sample essay 8 band 8
 48. IELTS writing – sample essay 1 band 7
 49. IELTS writing – sample essay 2 band 7
 50. IELTS writing – sample essay 3 band 7
 51. IELTS writing – sample essay 4 band 7
 52. IELTS writing – sample essay 5 band 7
 53. IELTS writing – sample essay 6 band 7
 54. IELTS writing – sample essay 7 band 7
 55. IELTS writing – sample essay 8 band 7
 56. IELTS writing – sample essay 9 band 7
 57. IELTS writing – sample essay 10 band 7
 58. IELTS writing – sample essay 11 band 7
 59. IELTS writing – sample essay 12 band 7
 60. IELTS writing – sample essay 13 band 7
 61. IELTS writing – sample essay 14 band 7
 62. IELTS writing – sample essay 15 band 7
 63. IELTS writing – sample essay 16 bnad 7
 64. IELTS writing – sample essay 17 band 7
 65. IELTS writing – sample essay 1 band 6
 66. IELTS writing – sample essay 2 bnad 6
 67. IELTS writing – sample essay 3 band 6
 68. IELTS writing – sample essay 4 band 6
 69. IELTS writing – sample essay 5 band 6
 70. IELTS writing – sample essay 6 band 6
 71. IELTS writing – sample essay 7 band 6
 72. IELTS writing – sample essay 8 band 6
 73. IELTS writing – sample essay 9 band 6
 74. IELTS writing – sample essay 10 band 6
 75. IELTS writing – sample essay 11 band 6
 76. IELTS writing – sample essay 12 band 6
 77. IELTS writing – sample essay 13 band 6
 78. IELTS writing – sample essay 14 band 6
 79. IELTS writing – sample essay 15 band 6
 80. IELTS writing – sample essay 16 band 6
 81. IELTS writing – sample essay 17 band 6
 82. IELTS writing – sample essay 18 band 6
 83. IELTS writing – sample essay 19 band 6
 84. IELTS writing – sample essay 20 band 6
 85. IELTS writing – sample essay 21 band 6
 86. IELTS writing – sample essay 22 band 6
 87. IELTS writing – sample essay 1 band 5
 88. IELTS writing – sample essay 2 band 5
 89. IELTS writing – sample essay 3 band 5
 90. IELTS writing – sample essay 4 band 5
 91. IELTS writing – sample essay 5 band 5
 92. IELTS writing – sample essay 6 band 5
 93. IELTS writing – sample letter 1 band 8
 94. IELTS writing – sample letter 2 band 8
 95. IELTS writing – sample letter 1 band 7
 96. IELTS writing – sample letter 2 band 7
 97. IELTS writing – sample letter 3 band 7
 98. IELTS writing – sample letter 4 band 7
 99. IELTS writing – sample letter 5 band 7
 100. IELTS writing – sample letter 6 band 7
 101. IELTS writing – sample letter 7 band 7
 102. IELTS writing – sample letter 8 band 7
 103. IELTS writing – sample letter 9 band 7
 104. IELTS writing – sample letter 10 band 7
 105. IELTS writing – sample letter 11 band 7
 106. IELTS writing – sample letter 12 band 7
 107. IELTS writing – sample report 1 band 7
 108. IELTS writing – sample report 2 band 7
 109. IELTS writing – sample report 3 band 7
 110. IELTS test in India – December 2011 General Train
 111. IELTS test in Australia – November 2011 General T
 112. IELTS test in India – April 2011 General Training
 113. IELTS test in Egypt and Turkey – April 2011 Gener
 114. IELTS Graph #66 task 1 academic
 115. IELTS Graph #65 task 1 academic
 116. IELTS Graph #64 task 1 academic
 117. IELTS Graph #63 task 1 academic
 118. IELTS Graph #62 task 1 academic
 119. IELTS Graph #61 task 1 academic
 120. Free Speaking samples, with answers
 121. یک نمونه از پاسخ خوب برای کسب نمره 7.5
 122. دوازده جمله طلایی برای بخش آزمون Speaking
 123. چطور برای مصاحبه آیلتس آماده شویم؟
 124. IELTS Speaking: What things do you do for the environment
 125. IELTS Speaking tips that helped Phuong get Band 7
 126. IELTS Speaking Test questions
 127. How to get a higher band for IELTS Speaking
 128. IELTS Speaking test, another topic for card talk
 129. IELTS Speaking test, part 3
 130. The impact of half band scores on IELTS Speaking section
 131. IELTS Speaking test - the perfect example
 132. IELTS Speaking test video
 133. New tips by IELTS examiner
 134. IELTS speaking: what else to expect
 135. IELTS Speaking - what to expect (Discussion)
 136. IELTS Speaking - what to expect (Speech)
 137. IELTS Speaking - what to expect (Interview)
 138. IELTS Speaking test
 139. IELTS Speaking test in Australia – February 2012
 140. IELTS test in Bangladesh – February 2012 Academic
 141. IELTS test in Turkey – December 2011 Academic Mod
 142. IELTS Speaking test in Myanmar (Burma) – October 2
 143. IELTS test in the Russian Federation – November 20
 144. IELTS Speaking test in the UK – March 2011
 145. ielts-speaking-test-in-australia-march-2011
 146. IELTS Speaking test in Australia – March 2011
 147. IELTS Speaking test in Sydney, Australia – April 2
 148. IELTS test – January 2011 Academic Modul
 149. بهترین روش برای آماده شدن برای آزمون Speaking آیلتس IELTS چیست
 150. Attention! Change to IELTS Reading Paper (General Training)
 151. IELTS Reading test: 9 free resources to help you get a better score
 152. IELTS Reading tips from Phuong - how he got Band 7
 153. Free reading samples (Academic Module)
 154. Free Reading samples (General Training)
 155. IELTS Reading test: how to practice smarter
 156. IELTS Reading tips: True, False, Not Given
 157. A few Academic Reading tips
 158. IELTS: Academic or General
 159. Reading at a glance
 160. IELTS BAND SCORES
 161. IELTS Band Score Calculator
 162. معرفی آزمون آیلتس
 163. اشتباهات رایج IELTS Listening
 164. نه اشتباه کوچک در آیلتس که باعث شکست می شوند
 165. مقایسه آزمون آیلتس و تافل در پذیرش تحصیلی
 166. بهترین روش آماده سازی برای آیلتس
 167. دوازده تکنیک ساده ولی مهم برای آزمون آیلتس ( کلیک کنید)
 168. چهار مورد مهم برای آمادگی آزمون IELTS Listening
 169. راهنمای جملات و عبارات دشوار Cambridge IELTS Book 5, TEST1, section 1 , listening
 170. راهنمای جملات و عبارات دشوار Cambridge IELTS Book 5, TEST1,section 2- listening
 171. راهنمای جملات و عبارات دشوار Cambridge IELTS Book 5, TEST1 section 3, listening
 172. راهنمای جملات و عبارات دشوار Cambridge IELTS Book 5, TEST1,section 4, listening
 173. راهنمای جملات و عبارات دشوار Cambridge IELTS Book 5, TEST2,section 1, listening
 174. راهنمای جملات و عبارات دشوار Cambridge IELTS Book 5, TEST2,section2, listening
 175. راهنمای جملات و عبارات دشوار Cambridge IELTS Book 5, TEST2, section 3,listening
 176. راهنمای جملات و عبارات دشوار Cambridge IELTS Book 5, TEST2 , section 4, listening
 177. راهنمای جملات و عبارات دشوار Cambridge IELTS Book 5, TEST3,section 1 listening
 178. راهنمای جملات و عبارات دشوار Cambridge IELTS Book 5, TEST3,section2 , listening
 179. راهنمای جملات و عبارات دشوار Cambridge IELTS Book 5, TEST3, SECTION 4 listening
 180. راهنمای جملات و عبارات دشوار Cambridge IELTS Book 5, TEST3 section3, listening
 181. راهنمای جملات و عبارات دشوار Cambridge IELTS Book 5, TEST4, section1- listening
 182. راهنمای جملات و عبارات دشوار Cambridge IELTS Book 5, TEST1 section 3, listening
 183. راهنمای جملات و عبارات دشوار Cambridge IELTS Book 5, TEST4, section 3-listening
 184. راهنمای جملات و عبارات دشوار Cambridge IELTS Book 5, TEST4 - section 4 listening
 185. Common mistake in the IELTS Listening module – watch out
 186. IELTS tips that helped Donmarl get Band 8.0
 187. Free IELTS Listening tests for your exam preparation
 188. IELTS Listening tips that Phuong used to get Band 7
 189. IELTS Listening tips that Phuong used to get Band 7
 190. IELTS in India - online registration and free books available
 191. How to get ideas for IELTS essay
 192. Get your free IELTS samples
 193. Listening tip # 5
 194. Listening: The right way to answer
 195. What you need to know about the Answer Sheet
 196. Listening: distractions
 197. Listening - a skill, not a gift
 198. How to prepare for IELTS
 199. Listening at a glance
 200. آموزش خصوصی بابک عبادی به بالابردن کیفیت آزمون های واقعی IELTS در کشورمان و همینطور کشورهای همسایه می اندیشد.
 201. How to improve IELTS listening skills
 202. TIP: Train your ability to get a general grasp of meaning when developing your IELTS listening skill
 203. General tips for improving your IELTS listening skills
 204. دوازده تکنیک ساده ولی مهم برای آزمون آیلتس ( کلیک کنید)
 205. چه کتابهایی را باید تهیه کنید؟
 206. IELTS Band Score Calculator
 207. IELTS BAND SCORES
 208. بهترین دوره آمادگی آیلتس IELTS کجاست؟
 209. بهترین مرکز برگزاری آزمون آیلتس کجاست؟
 210. بهترین منبع یا کتاب لغت معنی برای آزمون آیلتس IELTS چیست؟
 211. چه نمره ای از آیلتس IELTS معادل چه نمره ای از تافل TOEFL می باشد؟ معادل سازی نمرات تافل و آیلتس
 212. آزمون آیلتس
 213. تماس برای ثبت نام دوره های ویژه آزمون آیلتس
 214. چرا دوره خصوصی آیلتس عبادی بهترین انتخاب است؟
 215. جهان در حال تغییر است و آیلتس کلید تغییر جهان شما! (کلیک کنید)
 216. 5 اشتباه ساده ولی مهم درباره تحصیل در خارج از ایران یا مهاجرت
 217. 5 اشتباه ساده ولی مهم درباره تحصیل در خارج از ایران یا مهاجرت (2)
 218. سوالات متداول در مورد آزمون آیلتس
 219. مقایسه آزمون آیلتس و تافل در پذیرش تحصیلی
 220. چه نمره ای از آیلتس IELTS معادل چه نمره ای از تافل TOEFL می باشد؟ معادل سازی نمرات تافل و آیلتس

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره ها و ثبت نام با ما تماس بگیرید

کارشناسان آموزش به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

ارتباط با ما