پنجشنبه 27 مرداد 1401.
امروز :

سوالات متداول قبل از ثبت نام در کلاس های آکادمی عبادی

 

1. می خواهم ثبت نام کنم از کجا شروع کنم؟

با شماره های موسسه تماس بگیرید و درخواست وقت تعیین سطح کنید، بعد از تعیین سطح و مشاوره ثبت نام کنید. ( شما می توانید درخواست مشاوره و تعیین سطح با خود استاد عبادی داشته باشید، تعیین سطح دوستانه است و هدف آن درک بهتر نیازهای آموزشی شماست)

2. مهلت استفاده از تخفیف قبل از وقت تعیین سطح من است چه کنم؟

نگران نباشید، با واریز مبلغ یک جلسه قبل از اعمال تخفیف، می توانید کلاس مورد نظر خودتان را پیش ثبت نام کنید. به این ترتیب اولین واریز شما قبل از پایان مهلت تخفیف است و شما می توانید با در دست داشتن رسید واریز، باقی شهریه را با تخفیف واریز کنید. و دیگر نگران این نباشید که وقت تعیین سطح شما بعد از پایان مهلت است.

3. اگر قبل از شروع کلاس منصرف شوم، مبلغ واریز شده چه خواهد شد؟

به غیر موارد خاص که در توافق نامه مالی موسسه توضیح داده شده است ، مبلغ به حساب شما بر می گردد. لطفا قبل از واریز، توافق نامه مالی را با دقت مطالعه کنید و اگر سوالی داشتید از مشاورین بپرسید.

 4. اگر بعد از شروع کلاس منصرف شوم چه خواهد شد؟

این موارد در توافق نامه مالی با جزییات توضیحات داده شده است و بستگی به نوع کلاس و تخفیف دارد.  لطفا قبل از واریز، توافق نامه مالی را با دقت مطالعه کنید و اگر سوالی داشتید از مشاورین بپرسید.

 

5. می خواهم خارج از موسسه کلاس داشته باشم، آیا امکان دارد؟

بله امکان دارد، بعد از ثبت نام برای زمانهای کلاس با شما هماهنگ می شود. همینطور برای عزیزانی که در کشورهای دیگر یا شهرستان های ایران هستند کلاس آن لاین داریم، در نظر داشته باشید که معمولا کلاس های خارج از موسسه یک نفره برگزار می شوند، چون اکثر متقاضیان خارج از موسسه مایل هستند که کلاس خصوصی یک نفره داشته باشند، مگر در مواردی که خود شما نفرات دیگر را معرفی کنید.

6. می خواهم بدون تعیین سطح ثبت نام کنم، امکان دارد؟

در صورتی که کلاس یک نفره می خواهید ممکن است، در کلاس نیمه خصوصی مهم است که همه هم کلاسی ها با هم هم سطح باشند، بنابراین تعیین سطح الزامی است. بهرحال چه تعیین سطح می خواهید چه خیر، خوب است که با استاد عبادی مشاوره داشته باشید تا نیاز و هدف شما را بشنوند و بعد از پرسیدن سوالاتی که مهم است، بهترین استاد و برنامه با توجه به نیاز شما برای شما انتخاب شوند. 

7. در رابطه با متد آموزش/مدرسین سوال دارم؟

مشاورین موسسه علاقمند به راهنمایی شما هستند، چرا با موسسه تماس نمی گیرید؟ ( لینک تماس در بالای صفحه است)

8. علاقمند با مشاوره مستقیم با استاد عبادی هستم، آیا ایشان خودشان تدریس می کنند؟

 استاد عبادی، مدرس نیستند، ایشان طراح سیستم و منابع هستند و همه استاد های آکادمی عبادی زیر نظر ایشان کار می کنند. ایشان در آمریکا زندگی می کنند، آکادمی عبادی توسط ایشان در سال 2000 میلادی تأسیس شده و امروز با گلچینی از بهترین استاد های ایران هنوز با مدیریت و نظارت مستقیم ایشان فعالیت می کند. شما می توانید با ایشان مشاوره مستقیم داشته باشید، به ایشان همین امروز ایمیل بدهید: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

9. زمان شروع کلاسها چه روزهایی و چه ساعت هایی است؟

روزها و ساعت های تشکیل کلاس را می توانید با توجه به برنامه شخصی خودتان انتخاب کنید، اطلاعات بیشتر در بخش شهریه ها.

10.آیا نیاز است که همکلاسی ام را نیز شخصا بیاورم؟

نیاز نیست اما توصیه می شود، به ازای معرفی هر همکلاسی برای هر دو شما تخفیف در نظر گرفته می شود.برای اطلاع بیشتر درباره تخفیف های موجود به منو شهریه کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی از نوار بالا  مراجعه کنید.

 

11.آیا در خارج از ایران و یا شهرستان ها کلاس دارید؟

بله، به شکل آن لاین  کلاس داریم. 

12.منابع آموزشی و کتابهای کلاس مکالمه، آیلتس و یا تافل چه هستند؟

پادکست های صوتی: پادکست های صوتی اکادمی عبادی که تألیف استاد عبادی هستند به این منظور طراحی شده اند که بتوانید  از وقتی که در رفت و آمد هستید نیز برای یادگیری بیشتر استفاده کنید.

بسته های آموزشی: برای تمرین بهتر در منزل طراحی شده اند و هر بسته یک آزمون هم دارد که به شکل تشریحی است و آکادمی عبادی برای شما تصحیح می کند، به این شکل مطمئن می شوید که بسته را با موفقیت یاد گرفتید و آنگاه بسته بعدی به شما داده می شود. تمامی بسته های آکادمی عبادی برای زبان آموزان آکادمی عبادی رایگان هستند.

کتاب ها: علاوه بر منابع بالا کتابهایی نیز وجود دارند که با توجه به نام کلاس لازم است که تهیه کنید، برای اینکه دید کلی نسبت به کتابها داشته باشید اینجا کلیک کنید.

 

برای شروع راه موفقیت با آکادمی عبادی تماس بگیرید و وقت مشاوره یا تعیین سطح بگیرید.

زیر مجموعه ها

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره ها و ثبت نام با ما تماس بگیرید

کارشناسان آموزش به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

ارتباط با ما