پنجشنبه 27 مرداد 1401.
امروز :

 

Online English, IELTS and TOEFL Courses of EBADI ACADEMY

خدمات آموزشی آکادمی عبادی در شهرستان ها و کشورهای دیگر

معرفی کلاس های آن لاین مکالمه انگلیسی، آیلتس و تافل آکادمی عبادی

 

برای اینکه پاسخ سوالاتتون را راحت تر پیدا کنید، مطلب به شکل سوال و جواب برای شما طراحی شده است:

 

آیا در شهرستان ها شعبه ای داریم؟

خیر، آکادمی عبادی هرگز شعبه ای نداشته و ندارد.

 

آیا مایل هستیم که شعبه ای داشته باشیم؟ و اگر نه چرا؟

خیر، مدیریت و نظارت به کیفیت در شعبات دیگر برای روش مدیریت ما هزینه زیادی دارد؛ ما تک تک استاد ها را گلچین می کنیم و متد را با دقت آموزش می دهیم، تمامی کلاس های داخل موسسه ضبط و مرتب بررسی می شوند، تک تک زبان آموزان مشاوره مستقیم با من ( عبادی) می گیرند، این سیستم چیزی نیست که بتوانیم با فرنشایز( ایجاد شعبه) گسترش دهیم، در صورت گسترش کیفیت افت خواهد کرد، چون فرصت کافی نخواهم داشت. بنابراین ترجیح می دهیم این محدودیت را حفظ کنیم و در رقابت کیفی برنده باشیم. این مسئله قابل مذاکره نیست، لطفاً درخواست نمایندگی ارسال نکنید.

 

من یک زبان آموز از شهرستان هستم، چطور می توانم از کلاس های آیلتس، تافل یا مکالمه انگلیسی شما استفاده کنم؟

شما می توانید از کلاس های آن لاین ما استفاده کنید، همان مدرسینی که در موسسه تدریس می کنند کلاس شما را قبول خواهند کرد و با همان متد و روش کلاس اجرا می شود.

 

آیا در کشورهای دیگر هم تدریس آیلتس، تافل یا مکالمه دارید؟

بله به شکل آن لاین در همه نقاط دنیا کلاس داریم، با همان مدرسینی به شکل حضوری در موسسه تدریس می کنند.

 

معمولاً از کدام کشورها زبان آموز دارید و چرا ترجیح می دهند به جای کلاس حضوری در شهر خودشان با شما کلاس آن لاین داشته باشند؟

کشورهای اروپایی مانند سوئد، دانمارک، ایتالیا، کشورهای همسایه مانند روسیه و ترکیه.  و همینطور از استرالیا معمولاً بیشترین درخواست ر ا برای کلاس های آن لاین ارسال می کنند. متقاضیان معمولاً مهاجرین ایرانی مقیم این کشورها هستند، علت اینکه کلاس آن لاین را به کلاس حضوری در کشورشان ترجیح می دهند شاید این باشد که هزینه کلاس خصوصی در آن کشور برایشان چندین بار گرانتر است. گرچه که هیچ وقت این را به عنوان دلیل ذکر نمی کنند و فقط لطف دارند و می گویند که می دانند ما بهترین هستیم.  علت اینکه چرا ما را بین باقی موسسات در ایران انتخاب می کنند، معمولاً این است که یکی از دوستانشان قبلاً زبان آموز آن لاین ما بوده است و نتیجه گرفته است.  گروهی نیز از طریق اینترنت با ما آشنا می شوند و بعد از پرداخت هزینه فقط یک جلسه و تست کلاس، مشتری می شوند.

 

آیا کلاس آن لاین مکالمه، آیلتس یا تافل واقعاً به اندازه کلاس حضوری کیفیت و نتیجه دارد؟

بله و نه،  پاسخ بستگی به موارد زیر دارد:

1-کیفیت اینترنت شما: اگر کلاس دائماً قطع و وصل شود، بدیهی است که کیفیت کلاس کمتر خواهد بود و وقت و پول شما هدر می رود، شما نیاز است که کیفیت کلاس را تست کنید، به این خاطر بهتر است که فقط شهریه یک جلسه را پرداخت کنید، و در آن یک جلسه کلاس را در عمل امتحان کنید.

2-انتخاب نرم افزار: نرم افزارهای مختلف کیفیت های مختلفی در مناطق مختلف دارند، معمولاً  اسکایپ، فیس تایم و واتزآپ بهترین کیفیت ها را دارند، این مورد را لازم است که خودتان با استادتان امتحان و  هماهنگ کنید.

3-سرعت اینترنت شما: سرعت لازم است که حداقل 500کیلوبیت بر ثانیه باشد، اما مهمتر از سرعت اینترنت کیفیت قطع وصل شدن اینترنت است، این مورد را در همان یک جلسه ای که کلاس می گیرید می توانید تست کنید.

4-ساعت برگزاری کلاس: گاهی مهم است، در ساعت های پرمصرف اینترنت در ایران، احتمال قطع وصلی بیشتر است.

5- با همه این ملاحظات، زبان آموزان آن لاین ما به ندرت مسئله قطع وصل اینترنت داشتند، شاید چون همگی اینترنت پر سرعت دارند.

 

حتی اگر کیفیت اینترنت خوب باشد، باز فکر نمی کنید که وقتی که استاد واقعاً حضور دارد کیفیت بالاتر از کلاس آن لاین است؟

چرا من فکر می کنم که استادی که در کنار شماست، از لحاظ روانی اثر قوی تری دارد، تا وقتی که شما حس می کنید در نقطه دیگری است، اما این مسئله شاید 5 درصد  تاثیر روانی داشته باشد که در مقایسه با مزایای کلاس آن لاین ناچیز است. در نظر داشته باشید که در ارتباط شخصی مثلا با نامزدتان این مسئله خیلی اثر دارد، ولی در ارتباط آموزشی، آنقدر تاثیر گذار نیست، هدف لمس کردن استاد نیست، هدف دیدن و شنیدن استاد است، هدف انتقال مطلب و درک آن است.

 

آیا کلاس آن لاین مکالمه انگلیسی، آیلتس یا تافل مزیتی به کلاس حضوری همان دوره دارد؟

 بله، مزیت های زیادی دارد:

1.انتخاب بهترین استاد:  مهم ترین مزیت آن این است که شما می توانید یکی از بهترین استاد ها را داشته باشید، و دیگر به یک استاد متوسط که در نزدیکی خانه شما زندگی می کند رضایت ندهید. شاید به همین علت در آمریکا تقریبا 90 درصد کلاس های خصوصی به شکل آن لاین برگزار می شوند.

2.   حذف هزینه و زمان رفت و آمد:  مزیت مهم دیگر این است که شما وقتی برای رفت و آمد در ترافیک صرف نمی کنید. حذف این هزینه زمانی و مالی صرفه جویی بزرگی است.

3.    امنیت بیشتر:  مزیت دیگر امنیت شماست، حمل و نقل کمتر یعنی امنیت بیشتر، همینطور برای بانوان مخصوصاً اینکه در منزلشان راحت باشند، یعنی آسایش بیشتر.

4.   ضبط و مرور هر جلسه کلاس:   و مزیت دیگر اینکه ، اگر استاد اجازه دهند و شما نرم افزای برای  ضبط تصویر نصب کرده باشید، می توانید کل کلاس را ضبط کنید و بارها مشاهده و مرور کنید.

5.  انعطاف بیشتر در انتخاب روز و ساعت کلاس:  همینطور با توجه به اینکه آکادمی عبادی ساختمان کوچکی دارد و تنها 24 کلاس در روز می تواند در ساختمان موسسه برگزار کند، شما در کلاس آن لاین انعطاف بیشتری در انتخاب روز و ساعت کلاس دارید.

6. و یک نکته ظریف:  آخرین مزیت که شاید همه به آن فکر نکنند، این است که از کمر به بالای شما در تصویر دیده می شود، این یعنی شما می توانید با پوشش راحت تری  سر کلاس بشینید!  (-:

 

آیا شهریه کلاس آن لاین مکالمه، آیلتس یا تافل بیشتر از کلاس حضوری است و اگر بلی چرا؟

خیردر حال حاضر هم قیمت کلاس های حضوری هستند.

توضیحات بیشتر:  کلاس آن لاین طبیعتاً برای استاد از کلاس حضوری هزینه برگزاری بیشتری دارد.همینطور با توجه به اینکه کلاس های آن لاین از منزل استاد اجرا می شوند، امکان اخذ کلاس پشت سر هم در ساختمان موسسه برای استاد کمتر می شود. به همین خاطر استادها برای کلاس آن لاین حق التدریس بیشتری از موسسه دریافت می کنند. اما با این حال در زمان نگارش این مقاله هزینه کلاس آن لاین برابر با کلاس حضوری است، لطفاً فقط جهت اطمینان از قیمت های جدید، قیمت کلاس های آن لاین را در بخش " شهریه کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی"  در نوار بالا پیدا و مطالعه کنید.

نتیجه گیری:

کلاس آن لاین آکادمی عبادی را یک جلسه تجربه کنید، آن را با کلاس های آن لاین موسسات دیگری که تجربه کرده یا شنیدید مقایسه نکنید؛ یک کلاس آن لاین اگر به درستی برگزار شود، نسبت به کلاس حضوری مزایای زیادی دارد؛ به راحتی از این فرصت نگذرید.

 

اگر سوال دیگری دارید که بی پاسخ مانده است، بخش سوالات متداول موسسه را مطالعه کنید،  یا همین الان از منوی تماس با ما، برای من ایمیل ارسال کنید. و یا گوشی تلفن را بردارید و با مشاورین آکادمی عبادی صحبت کنید. (-:

 

با آرزوی موفقیت برای شما که به فردایی بهتر می اندیشید

بابک عبادی

 

 
 

نظر خود را اضافه کنید.

0
/component/komento/?controller=captcha&task=display&tmpl=component&captcha-id=681843
شرایط و قوانین.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره ها و ثبت نام با ما تماس بگیرید

کارشناسان آموزش به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

ارتباط با ما