چهارشنبه 29 دي 1400.
امروز :

هدف شما مهم است و هر دقیقه از زمان شما با ارزش!

ثبت نام دوره آمادگی خصوصی آیلتس = سریعترین راه به هدف شما

این دوره خصوصی آیلتس بهترین انتخاب برای شما

اگر :

1.زمان کمی برای بدست آوردن موفقیت در آزمون آیلتس در اختیار دارید.

2. به دنبال کلاسی هستید که پرجمعیت و شلوغ نباشد و حداکثر دو نفر همکلاسی داشته باشید تا زمان کافی برای توجه به شما همیشه وجود داشته باشد؟

3. در جستجوی کلاسی هستید که تمامی زبان آموزانی که کلاس و تمریناتش را گذرانده اند، موفق شده باشند.

4. علاوه بر نیاز به یادگیری و تمرین تکنیک های موفقیت در آزمون، واقعا نیاز دارید کلاسی باشد که مهارت شما را در زبان انگلیسی افزایش دهد.

5. به کلاسی نیاز دارید که زمان زیادی برای تمرین های مکالمه در کلاس وجود داشته باشد.

6. می خواهید نقاط ضعف و قوت شما در زبان انگلیسی روشن شود و روش برطرف کردن ضعف ها به شما آموزش داده شود.

7. می خواهید علاوه بر برنامه آموزشی کلی کلاس، با توجه به نقاط ضعف شما برنامه تمرین های ویژه دریافت کنید که زودتر به نتیجه برسید.

8. نیاز دارید که در کلاسی شرکت کنید که همیشه زمان برای پرسیدن سوالات شما وجود داشته باشد.

9. در جستجوی کلاسی هستید که فقط آموزش نباشد، بلکه بعد از آموزش، تمرین و سپس آزمون وجود داشته باشد، تا مطمئن باشید که هر آنچه آموزش داده شده را به خوبی یادگرفته اید و با توجه به زمانبندی شخصی تان به موقع به هدفتان می رسید.

10. در جستجوی کلاسی هستید که با نمونه سوالات واقعی آزمون های قبلی تمرین کنید، تا سطح واقعی نمره شما در آزمون و میزان پیشرفت شما همیشه مشخص باشد.

11. در جستجوی روشی هستید که دقیقا بدانید چند امتیاز تا هدف نیاز دارید و در حال حاضر چند امتیاز بدست آورده اید.

12. در جستجوی کلاسی هستید که  نسبت به موفقیت شما متعهد باشد و بعد از آموزش، پیگیر انجام تمرین ها و نمرات شما در آزمون ها باشد.

13. در جستجوی روشی هستید که اشتباهات فعلی شما در صحبت کردن برای شما روشن شود و به شما برنامه داده شود  که آنرا برطرف کنید.

14. در جستجوی کلاسی هستید که برای تمرین های منزل شما برنامه ریزی شود، تا دقیقا بدانید که هر روز چه تمرینی را انجام دهید و چه میزان زمان برای انجام هر تمرین لازم است.

15. در جستجوی کلاسی هستید که محیطی صمیمی و غیر رسمی داشته باشد، تا بدون اضطراب تمرین کنید.

16. در جستجوی کلاسی هستید که حداکثر فقط دو همکلاسی داشته باشید، تا در عین حالیکه بخاطر رقابت با یکدیگر بهتر پیشرفت می کنید، زمان کافی برای شما در کلاس  وجود داشته باشد.

17. شهریه کلاس معقول باشد و به نسبت سرعت پیشرفت شما، به دوره های موسسات آموزشی دیگر بیارزد.

18. در جستجوی کلاسی هستید که منابع آموزشی گرانبهایی را که با سالها تجربه گردآوری و تألیف شده اند و در کمترین زمان بهترین نتیجه را به ارمغان می آورند، در اختیار شما قرار دهند، نه اینکه از کتابها و منابع متعارف موسسات معمول استفاده کنند.

19. در جستجوی جلسات مکالمه ای هستید که مانند یک کلینیک زبان مشکلات شما در صحبت کردن دانه به دانه شناسایی و برطرف شود.  ، (بعنوان مثال مکث ها و مشکلات گرامری شما ، اینکه نمی دانید چطور بگویید، چه بگویید و اینکه چطور از لغت معنی ها استفاده کنید...)

20. در جستجوی مرکز آموزشی هستید که با مراکز آزمون آشنایی کامل داشته باشد و بتواند بهترین توصیه ها را در انتخاب زمان و مکان آزمون در اختیارتان بگذارد.

21. در جستجوی روشی هستید که بتوانید بیشتر صحبت کنید، چون معمولا در هنگام مصاحبه مطلب زیادی برای گفتن به ذهنتان نمی رسد.

22. در  جستجوی یادگیری ترفند ها و تکنیک هایی برای آزمون هستید که به راحتی با چند بار تمرین می توانند یک نمره به نمره نهایی شما در آزمون بیافزایند. ( آموزش این تکنیک ها، قسمتی از آموزش است، و تمرکز اصلی آموزش بر تقویت مهارت های شماست.)

23. در جستجوی روشی هستید که به راحتی بتوانید مانند یک انگلیسی زبان، انگلیسی فکر کنید و صحبت کنید، نه اینکه جملات فارسی را در ذهنتان به انگلیسی ترجمه کنید، و جملاتتان بوی ترجمه دهد.

24. به دنبال کلاسی هستید که نتیجه تمرین های آنرا به سرعت حس کنید.

25. به دنبال کلاسی هستید که به شما روش تقویت مهارت Listening را آموزش دهد، نه اینکه تنها به تست زدن مشغول باشید. ( آموزش و تمرین روش تقویت سریع مهارتListening)

26. به دنبال کلاسی هستید که سرعت خواندن و درک مطلب شما را در بخش Reading افزایش دهد.

27. روش تقویت مهارت Reading را به شما بیاموزد. ( آموزش و تمرین مهارت درک مطلب و آنالیز جملات دشوار، افزایش سرعت خواندن و ...)

28. به دنبال کلاسی هستید که عبارات و اصطلاحات لازم برای نوشتن یک Writing عالی را در اختیارتان بگذارد و برای شما برنامه تمرین اختصاص دهد.

29. به دنبال کلاسی هستید که تمرینات Writing شما را برای شما  صحیح کند و توضیحات لازم را در مورد اشتباهاتتان در اختیارتان بگذارد.

30. به دنبال کلاسی هستید که برای شما روشن کند در آزمون آیلتس، به چه مواردی در بخشWriting و Speaking نمره داده می شود، تا بیشتر برای تقویت آنها زمان بگذارید.

31. به دنبال روشی هستید که تمرکز خودتان را در آزمون افزایش دهید.

32. به دنبال دستورالعمل هایی هستید که بتوانید استرس و اضطرابتان را برای روز آزمون کاهش دهید.

به عبارت ساده تر به دنبال آموزشی هستید که نتیجه آنرا لمس کنید و یکبار و برای همیشه به  هدفتان برسید؟

تماس برای تعیین وقت رایگان تعیین سطح

 

 

one step to success by babak ebadi

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
/component/komento/?controller=captcha&task=display&tmpl=component&captcha-id=630487
شرایط و قوانین.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره ها و ثبت نام با ما تماس بگیرید

کارشناسان آموزش به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

ارتباط با ما