يكشنبه 10 ارديبهشت 1396.
امروز :

سوالات متداول

سوالات متداول

 • .شهریه کلاسها برای هر نفر چقدر است؟

  شهریه کلاسها به گونه ای در نظرگرفته شده است که تقریبا برای همه متقاضیان مناسب باشد و همینطور نسبت به سرعت بالای کلاس جمعاً باالصرفه تر از دوره های موسسات دیگر باشد. برای دانستن آخرین تغییرات شهریه با آموزش تماس بگیرید(منوی بالای صفحه)تا شهریه دقیق را بدانید.

 • 2.هر زبان آموز به چند ترم نیاز دارد؟

  این موضوع بعد از تعیین سطح معلوم می شود پارامترهایی مانند نقاط قوت و نقاط ضعف شما در هر کدام از 4 مهارت انگلیسی ، هدف شما و همینطور زمان خالی شما برای شرکت در کلاس و تمرین در منزل تعیین کننده هستند.

   

 • 3.زبان من در حد متوسط است، به چند جلسه نیاز دارم که آیلتس 7 بگیرم؟

  اگر زبان شما در حال حاضر در حد نمره 4.5 آیلتس باشد که آن را سطح متوسط در نظر می گیریم، شما به 6 ماه کلاس نیاز دارید، به شرط اینکه روزی 4 ساعت تمرین منزل و در هر ماه دو ترم کلاس در موسسه داشته باشید. البته این یک تخمین است و ارزیابی دقیق تر بعد از تعیین سطح قابل تعیین است که می تواند کمتر یا بیشتر از این زمان باشد.

   

 • 4.تمامی مراحل یادگیری از صفر تا نمره 7 چند ترم است؟

  برخلاف کلاس های عمومی که برای رسیدن از سطح مقدماتی به نمره 7 آیلتس معمولا در حدود 5 سال طول می کشد، در آکادمی عبادی، با توجه به متد آموزش خصوصی ویژه این موسسه،  برای کسی که انگلیسی را  بسیار ضعیف می داند (در حد آنچه در دبیرستان های دولتی آموزشی می دهند.) فقط  7.5 ماه طول میکشد، منظور زبان آموز کاملا مبتدی است که حتی گرامرهای ساده را نیز به درستی نمی شناسد. به شرط اینکه دو ترم در هر ماه بگذرانند، یعنی 4 روز در هفته کلاس داشته باشند و برای منزل نیز بتوانیم 4 ساعت در روز به ایشان برنامه دهیم. البته این یک تخمین است و ارزیابی دقیق تر بعد از تعیین سطح قابل تعیین است که می تواند کمتر یا بیشتر از این زمان باشد.

   

 • 5.شروع کلاس ها از چه تاریخی است؟

  زمان شروع کلاسها با توجه به شرایط شما و ظرفیت کلاسها برنامه ریزی می شود.با توجه به اینکه کلاسها خصوصی هستند، شروع کلاسها یک هفته بعد از جلسه تعیین سطح و مشاوره می باشد. این جلسه که البته رایگان است، تعیین می کند که شما دقیقا برای شرکت در کدام کلاس مناسب هستید و اولین ظرفیت خالی برای شرکت در کلاس، چه روزهایی و چه ساعاتی است.

   

 • 6.آیا هم کلاسیها را باید خودمان بیاوریم یا یک نفره هم می شود ثبت نام کرد؟

  یک نفر برای ثبت نام کافی است.

   

 • 7.آیا کلاس ها تضمینی هستند؟

  با توجه به اینکه انجام تمرین های منزل که وظیفه شماست در موفقیت شما در آزمون نقش مهمی دارد.  آموزش موفقیت شما را تضمین نمی کند، بلکه تضمین می کند که هر آنچه برای موفقیت لازم است را در اختیار شما قرار دهد. شما هر هفته با سوالات واقعی آزمون های قبلی تمرین می کنید و پیشرفت شما به شما ثابت می شود.

   

 • 8.من نمره 5 گرفته ام، چه مدت لازم است که کلاس بیایم؟

  به ازای هر نمره پیشرفت در Overallنمره آیلتس ( معدل هر 4 مهارت)، شما به یک ترم کلاس نیاز دارید. .( هر ترم شامل 8 جلسه می باشد و یک ماه طول می کشد.) بنابراین اگر هدف شما نمره 7 در آیلتس باشد، به 2 ترم کلاس نیاز دارید. البته به شرط اینکه 3 ساعت تمرین های منزل را به شکل مرتب انجام دهید.

   

 • 9.دوره فشرده و دوره معمولی چه تفاوتی دارند؟

  کلاسهای آموزش خصوصی بابک عبادی به دو گروه تقسیم می شوند:

   

  کلاسهای خصوصی فشرده:که شامل سه روز کلاس در هفته هستند و تنها برای زبان آموزانی مناسب است  که زمان اندکی با توجه به هدفشان در اختیاردارند.

   

  کلاسهای خصوصی متعارف:که شامل دو روز کلاس در هفته می باشند و برای زبان آموزانی مناسب می باشد که زمان کافی با توجه هدفشان در اختیار دارند.

 • 10.آیا می شود فقط برای تقویت یک مهارت ثبت نام کرد؟

  بلی، شما می توانید فقط برای تقویت یک مهارت ثبت نام کنید، اما به هر حال نخست باید برای تعیین سطح وقت بگیرید.

  تک مهارت ها شامل موارد زیر هستند:

  Listening

  Reading

  Speaking

  Writing

 • 11.آیا می شود یک جلسه آزمایشی در کلاس شرکت کرد بعد ثبت نام کرد؟

  خیر، اما می توان یک جلسه در کلاس شرکت کرد و در صورت راضی نبودن وجه شهریه  باقی جلسات را پس گرفت. با توجه به تقاضای بالا و همینطور خصوصی بودن متد آموزش، امکان شرکت به شکل میهمان در کلاس ها وجود ندارد.

   

 • 12.آیا امکان تشکیل دوره های فشرده یک ماهه نیز وجود دارد؟

  در صورتیکه سطح مهارت انگلیسی شما پیشرفته باشد بلی وجود دارد، ولی برای متقاضیانی که در سطح مهارت متوسط و یا مبتدی هستند تنها کلاسهای 2 روز در هفته برگزار می شود. با این حال  خوشبختانه سرعت آموزش در این کلاسها بسیار بالاست  و با کلاسهای فشرده ای که هر روز هفته برگزار می شوند رقابت می کند.

   

 • 13.آیا کلاس به صورت 100 درصد خصوصی یک نفره هم برگزار می شود؟

  بله، برگزار می شود.

   

 • 14.چه زمانی برای ثبت نام اقدام کنیم؟

  بسیاری از متقاضیان نخست این پاسخ را یک تکنیک تبلیغاتی می دانند و باور نمی کنند، اما حقیقت این است که بر خلاف موسسات آموزش عمومی، آموزش خصوصی بابک عبادی ظرفیت بسیار محدودی دارد و  توصیه ما این است که هر چه زودتر جهت ثبت نام  اقدام کنید. همه تلاش ما این است که زبان آموزان هر چه زودتر به موفقیت برسند تا در خدمت زبان آموزان بیشتری باشیم و همینطور بتوانیم رکورد سریعترین سیستم آموزشی را ارتقاء دهیم. اما این ممکن نیست مگر اینکه هر زبان آموز کاملا به هدف رسیده باشد و موفقیت خودش را با رضایت لمس کند. به همین علت حق تقدم همیشه با زبان آموزان فعلی است.

   

 • 15.چطور مشخص می شود که کلاس مناسب سطح من ظرفیت دارد یا اینکه باید منتظر باشم؟

  بعد از اینکه در جلسه رایگان تعیین سطح شرکت کردید، قادر خواهیم بود که زمان شروع کلاس را اعلام کنیم، تعیین سطح دقیق تنها شرط مشخص کردن زمان شروع کلاس است.

   

 • 16.آیا کلاس با یک نفر نیز تشکیل می شود؟

  بله برگزار می شود.

   

سوالات متداول درباره استاد عبادی

 • 1.سابقه کاری استاد عبادی چیست؟

  ایشان از سال 1373 به آموزش مشغول هستند و از سوابق کاری ایشان می توان به تدریس در صدا و سیما، رادیو،  پلیس بین الملل، موسسه زبان کیش ایر، و همینطور دانشگاه مرکز تحقیقات و آموزش صنعتی ایران نام برد.

  استاد عبادی علاوه بر تسلط بر آموزش زبان انگلیسی، روانشناس با موضوع تحقیق روانشناسی یادگیری نیز هستند و از تکنیک های تسریع یادگیری و تمرکز بر حافظه شنوایی و بینایی و شرطی سازی چند عاملی در طراحی متدهای آموزشی بهره می برند.

  تسلط ایشان در استفاده از کامپیوتر و روانشناسی در آموزش به افزایش رشد کیفی سیستم آموزشی کمک بسیار کرده است.

  استاد عبادی با دانشگاه کمبریج ارتباط علمی دارند و در حال حاضر کتابی را در دست تهیه دارند که شامل لغت های مهم و پرکاربرد آزمون های آیلتس می باشد که به زودی منتشر خواهد شد.

  همینطور ایشان همیشه یکی از مدعیان رشد کیفی آزمون های آیلتس در ایران و کشورهای همسایه می باشند.

  شاید مهمترین دستاورد استاد عبادی، استفاده از روش پر هزینه USB PATTERNدر آموزش باشد که زبان آموزان را قادر می سازد به سرعت مانند یک بومی صحبت کنند. این روش نیاز به استفاده از علم روانشناسی و زبان شناسی دارد، و با اینکه نتیجه  موثر آن بسیار ساده قابل مشاهده است، دستاوردی است که بسیار با زحمت حاصل شده است.

 • 2.آیا تمامی کلاسها توسط استاد عبادی تدریس می شوند؟

  هیچ کلاسی توسط ایشان تدریس نمی شود، در حقیقت استاد عبادی طراح سیستم و مولف کتابهای آموزش عبادی هستند، تنها اساتید آموزش برای یادگیری سیستم زیر نظر ایشان آموزش می بینند. در حقیقت آموزش عبادی، یک سیستم آموزش منحصر به فرد است که با هدف بیشترین توجه و بهترین کیفیت طراحی شده است، تفاوت این سیستم با آنچه که در کلاسهای زبان دیگر تجربه می شود در این است که موفقیت  زبان آموز در مدت زمانی که او تصمیم گرفته است، مهمترین هدف آموزش است و به جزئیات بسیاری بیشتری در آموزش اهمیت داده شده است و از تکنیک های پیشرفته ای که در آموزش افراد ممتاز جامعه استفاده می شود در طراحی سیستم استفاده شده است.

   

سوالات متداول درباره کیفیت و متد آموزش

 • 1.مهمترین ویژگی کلاسهای خصوصی بابک عبادی چیست؟

  مهمترین ویژگی سرعت در رسیدن به هدف است. توجه ویژه ای که در آموزش بابک عبادی در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد در نوع خود منحصر به فرد است؛ تدابیری که برای آموزش تک تک زبان آموزان تدبیر شده است در ایران زمین بی مانند است.

   

 • 2.ویژگیهای منحصر به فرد سیستم آموزش خصوصی بابک عبادی به طور خلاصه چیستند؟

  اینجا کلیککنید تا لیست همه ویژگیها را به طور خلاصه مطالعه کنید.

   

 • 3.تعداد نفرات کلاس چند نفر است؟

  کلاس ها خصوصی و نیمه خصوصی هستند، در قسمت شهریه ها می توانید شهریه هر کلاس بسته به تعداد نفرات آن را مطالعه کنید.( به منوی صفحه اول مراجعه کنید)، اگر کلاس نیمه خصوصی انتخاب می کنید، نیاز نیست که شما نفرات کلاس را تکمیل کنید، همیشه متقاضیانی از قبل در صف انتظار هستند و موسسه ظرفیت کلاس را تکمیل می کند. البته به دوستانی که با هم می آیند، و یکی معرف دیگری است تخفیف تعلق می گیرد. ( مراجعه شود به بخش شهریه ها)

   

 • 4.آیا کلاس با یک نفر نیز تشکیل می شود؟

  بلی کلاس با یک نفر نیز تشکیل می شود، اما کلاس های نیمه خصوصی توصیه می شوند، چون پویایی و رقابت پارامتر مهمی برای موفقیت هستند.

   

 • 5.ضریب موفقیت کلاس ها چند درصد است؟

  تمامی شاگردانی که برنامه های آموزشی را به طور کامل انجام داده اند به موفقیت 100 درصد رسیده اند، در حقیقت امتیاز آموزش خصوصی عبادی نیز تنها همین موفقیت 100 درصد و سریع می باشد. توجه داشته باشید که آموزش خصوصی شامل چهار مرحله است، آموزش توسط استاد، تمرین با استادی دیگر، سپس  برنامه ریزی برای منزل با توجه به نقاط ضغف شما در هر مهارت، دریافت بسته آموزشی و در نهایت  آزمون تشریحی ( نه تستی) از بسته آموزشی دریافت شده در هفته قبل، ما بسیار سخت گیر و پیگیر هستیم، اگر برای رسیدن به موفقیت آماده هستید، خودتان را به ما بسپارید. ما  تمامی آنچه که برای موفقیت نیاز دارید را برای شما آماده کرده ایم به جز یک چیز، و آن تصمیم جدی شماست.

   

 • 6.فرق این کلاس ها با کلاس های آمادگی آیلتس باقی موسسات چیست؟

  تفاوت های بسیاری وجود دارد، هم از لحاظ کیفی و هم متد آموزش، اما به طور خلاصه به سه تفاوت زیر می توان اشاره کرد:

  آمار موفقیت بالای 90 درصد زبان آموز در آزمون آیلتس

  تضمینی بودن دوره های آیلتس

  سرعت بالاتر در مسیر آموزش

  دوم اینکه :برخلاف دوره های متعارف آمادگی آیلتس که تنها به آموزش تکنیک ها و استراتژیهای آزمون آیلتس می پردازند و بیشتر شبیه کلاس تمرین تست زنی می باشند، در آموزش خصوصی عبادی علاوه بر تمرین انواع تکنیک های آزمون، تمامی مهارت های شما در زبان انگلیسی تا سطح پیشرفته تقویت می شوند و حقیقتا زبان انگلیسی شما به سطح پیشرفته می رسد، هم در مکالمه، هم در شنیدن، هم در نوشتن و هم در خواندن و همینطور همزمان  با یادگیری تکنیک ها و استراتژی ها نمره کاملی را مد نظرتان می باشد را نیز در آزمون آیلتس بدست می آورید، ما یک کلاس آیلتس نیستیم، ما یک کلاس از صفر تا آیلتس هستیم. آمادگی برای آیلتس بخشی از برنامه آموزشی است.

 • 7.آیا کلاس ها به شکل خصوصی و با توجه به نیاز زبان آموزان برگزار می شوند یا از متد ترمیک مانند آموزشگاه ها استفاده می شود؟

  زمان شروع و پایان هر ترم که شامل 8 جلسه است ثابت است و باید از قبل برای آن ثبت نام کرد، کلاس ها به شکل خصوصی و یا نیمه خصوصی برگزار می شوند، اما از نکات مثبت سیستم ترمیک آموزشگاه ها نیز استفاده می شود؛ متد آموزشی در این کلاسها در نوع خود منحصر به فرد است، نیازهای هر زبان آموز کاملا در نظر گرفته می شود و تمرینات منزل و آنچه در کلاس آموزش داده می شود مطابق بر نیاز شخصی زبان آموز برای او برنامه ریزی می شود، توجه به سوالات زبان آموز و طراحی تمرین هایی که برای رفع نیازهای او در آموزش مطرح است در اولویت برنامه کلاس قرار دارد. بجای استفاده از کتابهای پیش آمادگی آیلتس از بسته های آموزشی استاد عبادی استفاده می شوند که شامل تدابیری است که مانند آن هنوز وجود ندارد.

  شرکت کنندگان در هر کلاس از لحاظ سطح مهارت زبان انگلیسی و همینطور هدفشان از یادگیری، به طور مشابه انتخاب می شوند و تعیین سطح دقیقی قبل از شروع کلاس به شکل رایگان انجام می گیرد، تا زمان کلاس به شکل بهینه تری صرف گردد.

  نکته جالب دیگر این است که هر زبان آموز بسته به میزان پیشرفتش در هر جلسه امتیازی دریافت می کند، این امتیاز معرف سطح مهارت او در زبان انگلیسی است، در صورتیکه یک زبان آموز پیشرفت سریعتری از همکلاسیهای خود داشته باشد، به کلاسی با سطح مهارت بالاتر راهنمایی می شود تا حداکثر استفاده از زمانش برای پیشرفت شده باشد.

 • 8.آیا زبان آموزان برای شرکت در دوره آمادگی آیلتس باید در سطح مهارت پیشرفته باشند؟

  خیر، با توجه به اینکه دوره ها به شکل خصوصی برگزاری می شوند، زبان آموزان در هر سطحی باشند می توانند در دوره های آزمون آیلتس شرکت نمایند. همزمان با آموزش تکنیک ها و استراتژیهای آزمون، مهارت زبان انگلیسی زبان آموزان نیز برای شرکت در آزمون آیلتس افزایش می یابد.

   

 • 9.نحوه ارزیابی و پیگیری پیشرفت زبان آموزان چگونه است؟

  آموزش بدون سنجش میزان پیشرفت کور است و این نقطه ضعف اصلی بسیاری از کلاسهای خصوصی آموزش زبان انگلیسی است؛ اما در اینجا زبان آموزان بر اساس تمرین هایی که در منزل انجام می شوند،در  هر جلسه ارزیابی می شوند و امتیاز دریافت می کنند، میزان کل امتیاز یک زبان آموز در هر ترم، مشخص کننده سطح مهارت او است، همینطور با اینکه شاید برخی از زبان آموزان این را دوست نداشته باشند، در هر جلسه از همه زبان آموزان آزمون های متنوعی گرفته می شود و بررسی انجام تکلیف های منزل بسیار جدی و سختگیرانه است، اشتباه نکنید محیط کلاس دوستانه و صمیمی است، اما حتی یکروز را نیز برای رساندن شما به موفقیت نباید هدر داد و این موضوع بسیار جدی است!

   

 • 10.تاکید اصلی کلاس بر چیست؟

  به طور خلاصه و مفید بر هدف شما! دو همکلاسی شما به نحوی انتخاب می شوند که با شما هم هدف باشند و حتی نیازها و ضعف های زبانشان به هم شبیه باشد. تاکید بر تقویت مهارت ها و پیگیری هر آنچه لازم است تا رساندن شما به موفقیت کامل تاکید اصلی کلاس است، ما واقفیم که هر زبان آموز موفق بهترین اعتبار و تبلیغ برای ماست، موفقیت شما، موفقیت ماست.

   

 • 11.چرا هر جلسه آزمون داریم؟

  مهمتر از آنکه چه آموزیم، این است که از آنچه آموختیم چه در خاطر ما بماند،بسیاری آز آنچه می آموزیم را دوره نمی کنیم و بعد از مدتی اندک، یادآوری آن برای ما دشوار می شود، لغت معنی های بسیاری را میدانیم، ولی در هنگام صحبت کردن نمی توانیم به یاد آوریم، در هنگام خواندن میدانیم که آشنا هستند، ولی معنی آنها را فراموش کرده ایم، حقیقتا آنچه یک مدرس خوب باید انجام دهد، تنها آموزش دادن نیست، بلکه پیگیری منظم برای یادآوری آنچه آموخته شده است نیز می باشد، اگر تنها یادآوری به شکل یک آزمون در پایان ترم باشد، اثر کافی نخواهد داشت و تنها معمولا شب قبل از امتحان، زبان آموزان به دوره سریع و طوطی وار می پردازند که به همان سرعت نیز از خاطرشان محو می گردد، یادآوری درست وقتی است که در هر جلسه باشد، شاید باور آن سخت باشد ولی اگر یادآوری به شکل منظم انجام شود و آنچه که زبان آموزان فراموش می کنند، همواره یادداشت شود و دوباره از آنها پرسیده شود، سرعت پیشرفت زبان آموزان به شکل باورنکردنی افزایش خواهد یافت،به همین دلیل است که در آموزش خصوصی زبان انگلیسی بابک عبادی، سرعت آموزش بیش از سه برابر کلاسهای آموزشی در آموزشگاه های عمومی زبان انگلیسی است.

   

 • 12.هر جلسه از چه چیز آزمون داریم؟

  دو نوع آزمون داریم: آزمون از تمرین های منزلی که یک هفته برای انجامش وقت داشته اید، و آزمون با سوالات واقعی آزمون های واقعی که به شکل بین اللمی برگزار شده اند که با مشاهده نتیجه آن به شما ثابت کنیم در حال پیشرفت هستید.

   

 • 13.من مشکلات خاصی در زبان دارم که مطمئن نیستم در کلاس شما به آنها رسیدگی شود؟

  نگران نباشید، با اینکه سیستم آموزشی خصوصی است ولی مدون و برنامه ریزی شده است، تفاوت های فردی و نیاز هر زبان آموز اول مورد توجه است و برای هر زبان آموز بسته به ضعف و قوتش برنامه ریزی شخصی طراحی می شود که هرچه سریعتر و بهتر پیشرفت کند.

  متد ها و تمرین های متنوعی بسته به نیاز زبان آموز و ضعفش در هر مهارت و حتی در هر وجه هر مهارت وجود دارد که از قبل طراحی شده است،درست مانند یک کلینیک، نخست علت نارسایی تشخیص داده می شود، سپس تمرین درست برای رفع نارسایی پیشنهاد می شود.بعنوان مثال اگر زبان آموزی در مهارت Listeningمشکلی داشته باشد، نخست آزمایش می شود که علت این نارسایی چیست؟ آیا این علت در این است که بعلت عدم تمرین، حافظه شنیداری اش کوتاه است و زبان آموز احساس می کند که گوینده خیلی سریع صحبت می کند؟ آیا علت نارسایی را در دایره اندک لغت معنی باید جستجو کرد؟ آیا ضعف در گرامر باعث کاهش درک مفهوم جملات می شود؟ آیا آشنا نبودن با لحجه و تلفظ های درست مشکل اصلی است؟ و یا ...بعد از اینکه علت اصلی ضعف مهارت برای هر زبان آموز تشخیص داده شد، تمرین های ویژه ای برای رفع نارسایی تخصیص داده می شود

 • 14.من در غیر از ساعات کلاس نیز همیشه سوالاتی دارم، چطور می توانم بپرسم؟

  علاوه بر اینکه در زمان آموزش پاسخگوی سوالات شما هستیم، در هر زمان که سوالی داشتید می توانید با ما تماس بگیرید، فراموش نمی کنیم که زمان شما با ارزش است و موفقیت شما، موفقیت بیشتر ماست.

   

 • 15.هر مهارت به چه نحو تقویت می شود؟

  نخست نقطه ضعف شما مشخص می شود

  سپس متد مناسب برای برطرف کردن آن نقطه ضعف به شما آموزش داده می شود.

  برای شما برنامه ریزی شخصی با توجه به نیازتان تنظیم می شود.

  جلسه بعدی آنچه در منزل تمرین کرده اید از شما خواسته می شود.

  سپس تمرین های کلاسی آغاز می شود و اشتباهات شما در کلاس برای شما روشن می شود.

  این تمرین ها با جدیت ادامه می یابد تا زمانی که به نقطه هدف در آن مهارت رسیده باشید. نقطه هدف شما می تواند کمی ( مثلا نمره 8 در آن مهارت یا کیفی ( مثلا صحبت کردن روان، بدون اشتباه با کلمات دشوار)  باشد.

   

 • 16.برنامه منزل به چه شکل است؟

  برنامه منزل شامل 1 تا 3 ساعت تمرین است، بعد از اینکه کلاس را شروع کنید، جدول برنامه تمرین های منزل برای شخص شما تهیه می شود و هر جلسه این برنامه به شما داده شده و 7 روز بعد از شما پرسیده می شود. مواردی مثل یادگیری لغت ها و تمرین های شنیدن اکثریت تمرین های منزل را تشکیل می دهند. به عبارت دیگر، زمان آموزش در کلاس بیشتر صرف تقویت مهارت ها و آموزش می شود ( مانند تمرین های Speakingو آموزش Strategyها و همینطور تمرین های درک مطلب ) یادگیری لغت معنی ها به شما سپرده می شود. و البته هر آنچه که در منزل یاد میگیرید در بخش آزمون به شکل تشریحی از شما پرسیده می شود.

   

 • 17.چند ساعت باید در منزل تمرین کرد؟

  زمان در نظرگرفته شده برای تمرین های منزل روزانه 3 ساعت است، البته زبان آموزانی که این زمان را در اختیار ندارند نیز می توانند از برنامه آموزشی سبک تر استفاده کنند که مدت زمان بیشتری طول می کشد.

   

 • 18.آیا می توان فقط در کلاس شرکت کرد، ، ولی دیگر تمرین در منزل نداشت؟

  بلی، ولی فقط برای زبان آموزانی که در سطح پیشرفته هستند و فقط می خواهند با شرکت در کلاس سطح مهارت زبان خود را حفظ کنند، ولی شاگردانی که در حال حاضر برای آزمون آماده می شوند، باید 2 بار در هفته کلاس و هر شب تمرین منزل داشته باشند، حتی اگر یک زبان آموز هر روز در کلاس شرکت کند نیز ، بدون تمرین های منزل به نتیجه نمی رسد، چون موارد مهمی مانند یادگیری لغت معنی در تمرین های منزل گنجانده شده اند.

   

سوالات متداول درباره مکان، زمان، مدت و روزهای کلاس ها

 • 1.کلاسها در چه مکانی برگزار می شوند؟

  آموزش مکانی با فضای محدود واقع در شریعتی- ظفر می باشد که با توجه به نزدیک بودن به اتوبان های شرق و غرب و شمال و جنوب و همینطور نزدیکی به ایستگاه مترو، از تمامی نقاط شهر به آسانی قابل دسترس است.

   

 • 2.چند جلسه کلاس در هفته لازم است که داشته باشیم؟

  دو بار در هفته کلاس خواهید داشت و همین میزان برای موفقیت کافی است، مگر اینکه برای موفقیت زمان بسیار کمی در اختیار داشته باشید، مثلا در ماه آینده آزمون داشته باشید، در این صورت پیشنهاد ما استفاده از کلاسهای سه بار در هفته می باشد  که سه مهارت را به طور موازی پیش ببرید و سپس مهارت آخر را کار کنید.

   

 • 3.هر جلسه چند ساعت است؟

  هر جلسه 3 ساعت می باشد، که یک ساعت آن آزمون و 2 ساعت آن آموزش و تمرین توسط استاد است، آزمون شامل آزمون های هر مهارت به شکل جداگانه است که به ترتیب برابر با آنچه آموخته می شود برگزار می شود و همینطور آزمون از تمرین های منزل که کاملا تشریحی است و به بهترین شکل برای پیشرفت شما طراحی شده است.  آموزش نیز شامل آموزش نحوه تقویت هر مهارت، تمرین های هر مهارت و آموزش تکنیک ها و استراتژیهای آزمون است.

   

 • 4.چقدر از زمان آموزش برای تمرین صحبت کردن Speakingاختصاص یافته است؟

  در هر هفته دو جلسه کلاس وجود دارد، که یک جلسه آن همیشه برای تمرین Speakingاختصاص یافته است. تمرین های Speakingیکی از مهمترین بخش های آموزش هستند، تمرین ها با توجه به هدف شما طراحی و طبقه بندی شده اند، تا سریعتر موثر باشند.

   

 • 5.ساعت های کلاسها به چه صورت است؟

  کلاسها در ساعت های مختلف برگزار می شوند، اما آخرین ساعت آموزش 5 تا 8 بعد از ظهر است و از این زمان دیرتر ساعتی برای شرکت در کلاس وجود ندارد.

   

 • 6.چه روزهایی کلاس ها تشکیل نمی شود؟

  همه روزهای هفته، حتی جمعه ها کلاس ها تشکیل می شود.

   

 • 7.ساعت کلاس من چه ساعتی خواهد بود؟

  بعد از اینکه برای جلسه "تعیین سطح و مشاوره" تشریف آوردید، با توجه به سطح انگلیسی شما و همینطور برنامه زمانی شما، روز و ساعات کلاس مشخص می شود.

   

 • 8.چه روزهایی در هفته کلاس دارم؟

  تمامی کلاسها تنها دو روز در هفته و هر بار تنها 2 ساعت برگزار می گردند. الگو های مختلفی برای برگزاری کلاسها در طول هفته وجود دارد، برای مشخص شدن روز و برنامه کلاس شما مراحل زیر طی می شود:

  نخست در جلسه رایگان تعیین سطح و مشاوره شرکت می کنید تا با شما صحبت شود و نیازها و سطح زبان انگلیسی شما به شکل دقیق مشخص می شود.

  در جلسه تعیین سطح با توجه به ظرفیت خالی در سطح شما، روزهایی که می توانید در کلاس شرکت کنید به شما اعلام می گردد.

  سپس با توجه به روزهایی که شما قادر به شرکت در کلاس هستید، برنامه هفتگی نهایی شما مشخص می شود.

 • 9.آیا تمامی کلاس ها در دفتر آموزش برگزار می شوند؟

  بلی همه کلاسها در دفتر آموزش ( شریعتی، ظفر)  برگزار می شوند و با توجه به امکانات کلاس و شرایط برگزاری آزمون ها در هر جلسه که در ساعت اول کلاس انجام می شود، امکان برگزاری کلاس در مکانهای دیگر وجود ندارد.

   

 • 10.آیا کلاسهای فشرده هر روزه هم داریم؟

  خیر، آموزش تنها کلاس های 2 روز در هفته و 3 روز در هفته  ( برای آنهایی که زمان بسیار کمی دارند) برگزار می کند. با توجه به اینکه هر شب 3 ساعت تمرین در منزل دارید، کلاسهای فشرده هر روزه برای این متد آموزشی بسیار سنگین است. توجه داشته باشید که آموزش خصوصی به خودی خود یک متد فشرده و سریع آماده سازی است، که هم تک تک مهارت ها را تقویت می کند و همچنین تمامی تکنیک ها و استراتژی آزمون را به شما می آموزد. شما به کلاسی فشرده تر از این نیازی ندارید.

   

 • 11.شروع کلاس ها از چه تاریخی است؟

  زمان شروع کلاسها با توجه به شرایط شما و ظرفیت کلاسها برنامه ریزی می شود.با توجه به اینکه کلاسها خصوصی هستند، شروع کلاسها یک هفته بعد از جلسه تعیین سطح و مشاوره می باشد. این جلسه که البته رایگان است، تعیین می کند که شما دقیقا برای شرکت در کدام کلاس مناسب هستید و اولین ظرفیت خالی برای شرکت در کلاس، چه روزهایی و چه ساعاتی است.

   

 • 12.زمان هر جلسه کلاس چقدر است؟

  زمان هر جلسه 2 ساعت است که یکساعت آن به آزمون و یکساعت آن به آموزش اختصاص دارد. آزمون شامل پرسیدن تمرین های منزل و همینطور تمرین با سوالات واقعی آزمون های قبلی آیلتس است و آموزش شامل تمرین های تقویتی مهارت ها و همینطور آموزش استراتژی و تکنیک هایی است که در تست های آزمون آیلتس استفاده می شوند.

   

سوالات متداول درباره منابع آموزشی

 • 1.منابع آموزشی و کتابها جه هستند؟

  هر جلسه از کلاس یک Pack( بسته) آموزشی دریافت می کنید که توسط خود آموزش تهیه شده است، این Packشامل قسمتهای مختلفی است که تمامی نیاز شما را برآورده می کند، و البته علاوه بر این Packکتابهایی نیز لازم هستند که برای مشاهده لیست آنهااینجا کلیک کنید.

   

 • 2.آیا همه منابع در کتاب فروشی ها قابل خریداری هستند؟

  خیر، منابع آموزشی اصلی به شکل بسته آموزشی، هر هفته در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد، این منابع ویژه آموزش خصوصی زبان انگلیسی بابک عبادی می باشند و به بهترین شکل برای موفقیت زبان آموزان طراحی شده اند ، این منابع اکثراً تالیف استاد عبادی هستند و با توجه به نیاز زبان آموزان طبقه بندی شده اند.  به گفته اکثر زبان آموزان این منابع موثر ترین منابعی  هستند که برای رسیدن به هدفشان در اختیار داشتند.

   

 • 3.آیا متقاضیانی که قادر به شرکت در کلاس ها نیستند نیز، می توانند بسته آموزشی را تهیه کنند؟

  ضمن تشکر از توجه شما، منابع آموزشی که به شکل بسته آموزشی ارائه می شوند، مطالب کمک آموزشی می باشند و برای مطالعه خودخوان طراحی نشده اند، این بسته های آموزشی برای تسریع هر چه بیشتر سرعت آموزش زبان آموزانی که در کلاسها شرکت می کنند طراحی شده اند و بخشی از متد آموزش هستند.

   

 • 4.هر کدام از منابع برای تقویت چه چیزی مناسب هستند و چرا این منابع انتخاب شده اند؟

  منبع آموزش استراتژیها: همانطور که می دانیم آزمون آیلتس و تافل  شامل چهار مهارت می باشند که دقیقا مطابق با 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی طراحی شده اند، به عبارت دیگر کسی که برای موفقیت در آزمون بین المللی زبان انگلیسی آماده می شود، نخست باید حقیقتا مهارت زبان انگلیسی اش را ارتقاء داده باشد و این آزمون ها مانند آزمون کنکور نیستند که یادگیری یک سری تکنیک و ترفند برای موفقیت در آزمون کافی باشد. برای آموزش  تکنیک ها و استراتژیهای هر مهارت از  جزوات و مطالبی که برای آن مهارت تهیه شده است استفاده می شود. این جزوات با کمک گردآوری تکنیک ها و استراتژیها از بهترین کتابهای آموزشی آیلتس و همینطور آموزش زبان انگلیسی گردآوری شده اند.همینطور برای تمرین و تقویت هر مهارت از بسته آموزشی استفاده می شود که هر هفته در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد و شامل یک CDو جزوه مکتوب آموزشی است.

  منابع تمرین مهارت های Listeningو Reading، Writingو Speaking:برخلاف آموزشگاه های عمومی که از کتابهای پیش آمادگی و آمادگی ترمیک مانند کتابهای انتشارات آکسفورد و یا کتابهای تمرینی کمبریج استفاده می کنند، در این آموزش  از نمونه سوالات واقعی آزمون های قبلی از همان آغاز برای تمرین استفاده می شود، زیرا باور این است که سوالات واقعی بهترین سند برای سنجش پیشرفت شما هستند. متد آموزشی منحصری به فردی برای تقویت مهارت ها طراحی شده است، این منابع مانند کتاب انجام تست و آنطور که رسم است استفاده نمی گردند، بلکه تمرین های خاصی با کمک این کتب برای هر مهارت و با توجه به نیاز  و نقطه ضعف زبان آموز انجام می شوند.

  کتابهای شماره 4، 5، 6 و 7 کمبریج (Cambridge IELTS Book 4 to Book 8)  بهترین منابع سوالات واقعی آزمون های قبلی می باشند به زبان آموزان توصیه می شود که قبل از شرکت در کلاس ها این کتابها را جلوتر مطالعه نکنند. زیرا که قبل از انجام هر آزمون این کتاب باید تمرین هایی را برای تقویت مهارت مورد نظر انجام بدهند تا اثر تمرین ها در انجام آزمون بعدی سنجیده شود.

  البته در این کلاسها سوالات واقعی بیشتری از آزمون های قبلی نیز در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد که به طور مستقیم از بخش فرهنگی سفارت استرالیا خریداری شده است.

  برای تقویت لغت معنی اشیاء: همانطور که می دانیم نام اشیاء در آزمون آیلتس  و تافل یکی از فاکتورهای تاثیر گذار بر مهارت های Listeningو Readingمی باشد و چه بسا زبان آموزانی که با اینکه مهارت کافی داشتند، اما بعلت ندانستن نام یک چیز، نتوانستند پاسخ صحیح را تشخیص دهند. برای تقویت این مهارت از کتابهای سه گانه Vocabulary long manکه به رنگ های آبی، زرد و قرمز هستند استفاده می شود و آموزش به شکل جمله سازی و ارزیابی به شکل آزمون در هر جلسه می باشد.

  برای تقویت لغت معنی های پیشرفته: لغات و افعالی که بیشتر در آزمون آیلتس و تافل مورد استفاده قرار می گیرند، در کتاب 504 به وفور یافت می شوند ، این کتاب در عمل بهترین پوشش لغات بکاربرده شده در آزمون آیلتس را داراست و کتابهایی مانند Vocabulary for IELTSتوصیه نمی شوند. متد آموزش با این کتاب نیز در این کلاسها منحصر به فرد است، هر زبان آموز باید لغات را در منزل تمرین کرده و سپس در کلاس داستانی را که برای او در نظرگرفته شده است با کمک لغات بیان کند، همینطور در هر جلسه تمامی لغات آموخته شده از زبان آموز به شکل آزمون لغت نیز پرسیده می شود و تمامی درسهای قبلی نیز دوره میگردند،اگر زبان آموز لغتی را فراموش کرده باشد، آن لغت توسط دستیار آموزشی یادداشت می گردد و در جلسه بعد نیز مجدداً پرسیده می شود!

  برای آموزش گرامر: از کتاب Common Mistakes in Englishکه کتابی جیبی به رنگ قرمز است استفاده می گردد و همینطور از مرجع آموزش گرامر به شکل کاربردی ( نویسنده مورفی) نیز بهره گرفته می شود. آموزش گرامر به شکل کاربردی و  با جمله سازی همراه است و گرامر در تمرین صحبت کردن در هر جلسه کنترل می شود، هر زبان آموز موظف است اشتباهات گرامری خود را که در هنگام صحبت کردن پیش می آید در همان لحظه یادداشت کند و سپس این اشتباهات را در منزل دوره کند تا در جلسه بعد از او پرسیده شود.

   

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره ها و ثبت نام با ما تماس بگیرید

کارشناسان آموزش به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

ارتباط با ما