چهارشنبه 29 دي 1400.
امروز :

یک سوال که شبیه آن بارها پرسیده شده:

با سلام

بنده 4 سال دوره های زبان را گذراندم

حدود 10 سال وقفه افتاده
قصد ادامه تحصیل یا مهاجرت را دارم
سوالم این است:
چطور میشود با خواندن کتابها به نمره 7 یا 7.5 رسید
و چقدر زمان احتیاج است؟
باتشکر

پاسخ شما:

شرکت در کلاس های موسسه:

برای موفقیت کافی است که در کلاس های آکادمی عبادی شرکت کنید، نخست مشخص می کنیم که در چه مهارت هایی باید چه چیزهایی را یاد بگیرید که به نمره 7 برسید، سپس شروع می کنیم . اینکه چند جلسه کلاس، چه دوره هایی، چه مطالبی و تا کجا لازم است پیش بروید با توجه به سطح شما و هدف شما مشخص می شود. همه چیز فراهم می شود، تنها چیزی که لازم است دغدغه شما باشد این است که به تمرین ها برسید، در نظر داشته باشید که برنامه ریزی وابسته به میزان ساعتی است که خارج از موسسه برای تمرین و مرور در نظر گرفتید. هرچقدر وقت بیشتری برای تمرین بعد از کلاس داشته باشید، برای شما جلسات بیشتری در هفته در نظر گرفته می شود، به عبارت دیگر برخلاف خیلی از موسسات، ما تنها به شما به اندازه ای آموزش می دهیم که به انجام تمرین های آن برسید، چون شرکت در کلاس بدون انجام کامل تمرین هایش کاملاً موثر نیست. به عنوان مثال اگر شما فقط روزی 2 ساعت وقت تمرین در منزل دارید، بنابراین در هر هفته فقط 4 ساعت  آموزش ( معمولاً در دو جلسه دو ساعته برگزار می شود) برای شما توصیه می شود. و اگر شما 4 ساعت وقت تمرین در شبانه روز دارید، می توانید 8 ساعت آموزش یعنی 4 جلسه دو ساعته کلاس داشته باشید.

استثناء:

متقاضیانی که مایل هستتند بدون تعیین سطح و یا برنامه ریزی منزل فقط در کلاس ها شرکت کنند، یعنی تعهدی در انجام تمرین های منزل نداشته باشند، لازم است که فرمی را امضاء کنند که معنی آن این است که آگاه هستند که شرکت در کلاس بدون رسیدن به تمرین ها شانس موفقیتشان را به شکل قابل توجهی کاهش می دهد و مسولیت آن را می پذیرند، این گروه متقاضیان فقط مجاز به شرکت در کلاس یک نفره هستند، چون ممکن است همکلاسی خودشان را عقب بیاندازند.

روش خودخوان:

در صورتی که مایل باشید که خودتان به شکل خودخوان بخوانید، منابع زیادی در اینترنت برای مطالعه خودخوان وجود دارد،در نظر داشته باشید که  تخصص ما سرعت در موفقیت است، بنابراین مدرسین تمام توجهشان این است که اشتباهات و ضعف های شما زودتر تشخیص داده شده و برطرف شود؛ چیزی که در روش خودخوان وجود ندارد و باعث آهسته تر شدن پروسه می شود. به عبارتی انتخاب این است که بدون صرف هزینه خوخوان بخوانیم و یا هزینه کنیم و سریعتر موفق شویم؟ هر دو انتخاب صحیح هستند، مهم این است که اولویت شما کدام باشد.

 

اینکه چقدر زمان برای موفقیت شما لازم است بستگی به 4 فاکتور دارد:

  1. سطح زبان انگلیسی فعلی شما که بعد از تعیین سطح مشخص می شود
  2. اینکه چند ساعت برای تمرین خارج از کلاس در نظر گرفتید.
  3. اینکه هدف شما چه نمره ای است
  4. اینکه چقدر سرعت یادگیری دارید. ( استعداد، تمرکز حواس و اشتیاق شما آن را تعیین می کند)

اینکه چقدر به شکل متوسط  رسیدن به هدف نمره 7 تا 7.5 در آیلتس زمان می گیرد:

از منوی بالای صفحه بخش " شهریه کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی" را باز کنید و مدت زمانی که برای رسیدن به هر هدفی پیش بینی شده را مطالعه کنید.

اینکه شخص شما چند ماه زمان برای رسیدن به موفقیت در آیلتس نیاز دارید:

با ما تعیین سطح شوید، تعیین سطح رایگان است و اگر برسم خودم ( عبادی) نیز به شما مشاوره می دهم و شما را راهنمایی می کنم که بهترین انتخاب و انتظار شما چه باشد. هدف ما هیچوقت طولانی تر کردن دوره ها نیست؛ هرچقدر شما زودتر موفق شوید، شهرت ما بیشتر می شود. یک زبان آموز که به سرعت به نتیجه برسد، به مراتب تعداد بیشتری مشتری جدید را به آکادمی عبادی معرفی می کند، تا زبان آموزی که با تأخیر به هدفش برسد. شما یک مشتری نیستید فقط، یکی از سرمایه گذاری های تبلیغاتی ما هستید!

با آرزوی موفقیت برای شما که به فردایی بهتر می اندیشید

بابک عبادی

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره ها و ثبت نام با ما تماس بگیرید

کارشناسان آموزش به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

ارتباط با ما