شنبه 28 دي 1398.
امروز :

درباره ما

 

درباره استاد عبادی و تاریخچه آکادمی عبادی 

Babak Ebadi

 

استاد بابک عبادی، بنیان گذار آکادمی عبادی ( سال 2000 میلادی )  و همینطور بنیان گذار شرکت بین المللی ترجمه بابک عبادی در لوس آنجلس (سال 2012 میلادی) است. استاد بابک عبادی عضو رسمی انجمن مترجمین حرفه ای آمریکاست.

استاد عبادی در سال 1994 میلادی ( 1373 شمسی) تدریس و ترجمه زبان انگلیسی را شروع کرد. به عنوان مترجم رسمی شبکه چهارم صدا و سیما، به ترجمه مستندهای علمی و تاریخی مشغول بود، سپس در دانشگاه علمی و کاربردی مرکز و علوم تحقیقات صنعتی ایران مشغول به تدریس شد، همینطور در کیش ایر و چند مرکز آموزش زبان آنگلیسی دیگر تدریس می کرد، سپس در دانشگاه صدا و سیما به تدریس مشغول شد و علاوه بر تدریس زبان انگلیسی، به تدریس دروس تخصصی کامپیوتر به زبان انگلیسی و ترجمه همزمان در کنفرانس های بین المللی مشغول بود. در سال 1378 شمسی استاد بابک عبادی به تدریس در سازمان اینترپل ( پلیس بین الملل) به رئیس های پلیس ایران مشغول شد،  سپس در سال 1379 شمسی ( سال 2000 میلادی) به شکل رسمی دفتر آموزش خصوصی و نیمه خصوصی  زبان انگلیسی آکادمی عبادی را در منطقه 3 تهران تاسیس کرد.  استاد بابک عبادی در سال 2012 شرکت بین المللی ترجمه بابک عبادی را در شهر  لوس آنجلس در آمریکا تاسیس کرد، این شرکت با شرکت گوگل و اکثر شرکت های ترجمه تلفنی بین المللی جهان قرار دارد . استاد بابک عبادی از سال 2012 به شکل رسمی تدریس مستقیم به زبان آموزان را کنار گذاشت و به جای آن به آموزش به اساتید آکادمی عبادی پرداخت. تمامی اساتید آکادمی عبادی هر ماه به شکل منظم با استاد عبادی مشاوره دارند. تمامی منابع تالیف شده آموزش آکادمی عبادی و متد آکادمی تالیف استاد عبادی است که هر سال به روز می شوند. استاد عبادی همچنان ارتباط مستقیم با زبان آموزان دارد و به شکل منظم به زبان آموزان مشاوره می دهد.  در حال حاضر آکادمی عبادی به عنوان یکی از شناخته شده ترین برگزار کنندگان کلاس های حرفه ای  نیمه خصوصی و خصوصی مکالمه زبان انگلیسی، آیلتس و تافل ایران فعالیت می کند. موفقیت بیش از 90 درصد زبان آموزان این دفتر آموزشی، در کنار اطلاع رسانی صادقانه و روشن آکادمی عبادی این دفتر آموزشی را انتخابی قابل اعتماد کرده است. حسن برخورد مشاورین آکادمی عبادی و دلسوزی اساتید آکادمی عبادی را شاید شنیده باشید.  بسیاری از ایرانیان موفق در اقصاء نقاط جهان برای کسب مدرک آیلتس یا تافل در این موسسه آماده شدند.

استاد لیلا صفاریان مدیر موفق و فرهیخته، استاد محمد عبادی هنرمند شناخته شده دنیای دوبلاژ و برنده جایزه تاثیرگذارترین صدای ایران و دکتر کامک عبادی مهندس سازمان فضایی ناسا به ترتیب مادر، پدر و برادر استاد بابک عبادی هستند. ذکر آن خالی از لطف نیست که دکتر کامک عبادی قبل از اقدام به ادامه تحصیل در آمریکا به شکل فشرده در آکادمی عبادی برای کسب نمره 7.5 آیلتس آماده شد و در مهارت Speaking با روش پترن آکادمی عبادی موفق به کسب نمره 8.5 گردید.

آشنایی با شرکت بین المللی ترجمه تلفنی بابک عبادی 

شرکت ترجمه بین المللی بابک عبادی در آمریکا افتخار می کند که در شرایط اضطراری، هر روز هفته  و به شکل شبانه روزی در کنار غیر انگلیسی زبانان، به ویژه هم میهنان فارسی زبان ایران در هر نقطه جهان است. به عنوان مثال وقتی که یک فارسی زبان در کشوری بیمار شده و او را به سرعت به اورژانس بیمارستان منتقل کنند، اگر آنقدر زبان انگلیسی نداند که بتواند به سرعت و دقیق درد و علائم  خودش را را برای دکتر توضیح دهد، بوسیله تلفن با بیمار صحبت و  ترجمه انجام می شود تا پزشکان بتوانند بیمار فارسی زبان را نجات دهند. یا وقتی که یک ایرانی در یک کشور خارجی دستگیر شده ولی آنقدر انگلیسی نمی داند که از حقوقش استفاده کند، و یا یک مادر فارسی زبان  فرزندش را گم کرده و نمی تواند مشخصات فرزندش را به زبان انگلیسی به درستی به پلیس شرح دهد، خدمات  سریع ترجمه تلفنی در کمتر از 2 دقیقه به داد او می رسد.   شرکت های بین المللی ترجمه تلفنی، مراکز پلیس، سفارت ها، بیمارستان ها، مراکز مهاجرتی و مراکز  قضایی در اقصاء نقاط جهان از خدمات شرکت ترجمه تلفنی بابک عبادی استفاده می کنند،  در حال حاضر خدمات این شرکت در آمریکا، کانادا، انگلستان بزرگ، استرالیا، نیوزیلند و همینطور برخی از  کشورهای خارجی غیر انگلیسی زبان در اختیار فارسی زبانان قراردارد. شرکت ترجمه بابک عبادی مفتخر است که در اکثر مواقع  هیچ هزینه ای از فارسی زبان بابت خدمات ترجمه تلفنی دریافت نمی شود و هزینه خدمات مستقیم توسط دولت آن کشور و یا سازمانهای طرف قرارداد پرداخت می شود. خدمات شرکت ترجمه تلفنی بابک عبادی در زمینه پزشکی، خدمات پلیس و آتش نشانی، حقوقی، جنایی، قضایی، بیمه، بانک داری، مهاجرتی و عمومی در پنج سطح تخصصی ارائه می شود.

 

موفقیت یعنی ایمان شما به شما، انتخاب بهترین متد و عشق به تغییر

  

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره ها و ثبت نام با ما تماس بگیرید

کارشناسان آموزش به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

ارتباط با ما